A 8. inning rali a Doubledayst a State College fölé szorítja

Eltartott egy ideig, míg elindultak, de amikor sikerült, a Doubledays ütői nem okoztak csalódást. Az Auburn (19-30) vad játszmában győzte le a Spikest (25-25), amely a játékrész késői játékrészében dőlt el.

A Doubledays kezdője, Tyler Dyson úgy kezdte az estét, hogy az első két gól nélküli beadása során négy Spike-et ütött ki. A harmadikban azonban bajba került, mivel a harmadik alapember, Jake Alu hanyag dobása eleinte Brylie Ware-t tette a fedélzetre. Sekély kirepülést indukált, de az RBI alapszabály duplája áldozata lett, így a Spikes-nek sikerült megszereznie az első labdamenetet.

A harmadik játékrészben feladta még egyet, és két kiszállttal kikapott, miután Ware-t nem tudta visszavonni. Amos Willingham azonban belépett a meccsbe, és egy 0-2-es bréklabdával azonnal kiütötte Shane Benest.

mivel keverjük a kratomot

Noha Willingham megengedte a futást a következő játékrészben, ez volt az egyébként szilárd teljesítmény mértéke ezen az estén. A georgiai származású játékos 3,1 erősségű volt, és három találatig jutott, miközben kiütött egy párat.

társadalombiztosítási emelés 2022 frissítés

.jpg

Miután a Doubleday 8.2 inningbe telt az első vasárnapi találatuk rögzítéséhez, Caldioli Sanfler gondoskodott arról, hogy Auburn ne legyen több szoros hívása, és az elsőben egy két kieső kislemezt jegyzett. A Doubleday-nek sikerült három találatig csatlakoznia, és két sétát ledolgoznia a Spikes kezdője, Junior Gonzalez ellen, de a hetedik játékrészig semmit sem tudtak átvinni Jacob Schlesener ellen.

Egy rövid sétára J.T. Arruda kezdte a Doubledays rallyt, Albert Carrillo duplájával harmadik lett, majd hazakocogott, amikor Spikes jobbpályás határozatlanul úgy döntött, hogy inkább a harmadik bázisra dob, mint otthon. Carrillo egy kirepüléssel elérte a harmadik helyet, majd egy átpasszolt labdával sprintelt hazafelé.

A Doubleday a nyolcadikban egymás utáni egyesével tartotta nyomást Schlesenerre, ami kiszorította a labdajátékból. Az új bedobó, Eric Lex leütötte Jeremy Ydenst, de hagyta, hogy mindkét örökös futója gólt szerezzen Arruda egyetlen góljával, így az Auburn megszerezte az első vezetést ezen az estén, 4-3-ra.

vezethetsz-e a cbd bevétele után

Jordan Bocko – második játékrészében – visszavonult a csapattól, hogy ne csak öt napon belül megszerezze a Doubledays első győzelmét, hanem a szezon első győzelmét is megszerezze.