Alan Johnson 119-es győzelmet aratott a Canandaigua Motorsports Parkban

Felhős ég és gyors pálya fogadta a versenyzőket és a rajongókat a Canandaigua Motorsports Parkban szombat este, amikor a Lucas Oil Empire Super Sprints csatlakozott a szokásos versenyprogramhoz egy akciódús éjszakai versenyhez.

Sam Reakes IV volt a Lucas Oil Empire Super Sprint 25 körös „A” Main első vezetője, miközben Jason Barney Dylan Swernikkel küzdött a második helyért. Ahogy Barney a második helyre került, Chuck Hebing bejutott az első ötbe, Reakes pedig rögtön fél előnnyel vezetett. Reakes a 6. körben elkapta a forgalmat, ami lehetővé tette, hogy az első öt helyezett összezárjon, miközben átszáguldott az átlapolt autókon. Barney megszerezte a vezetést a negyedik kanyarban a féltávnál, miközben Hebing intenzíven küzdött Swernikkel és Johnathan Prestonnal. Hebing a 17. körben megjelölte az elölnyúló falat, és a boxba kényszerült, amikor Barney megnövelte előnyét a második helyért vívott csatában. A célban Barney egyből teljesen vezetett a non-stop funkcióban, és megszerezte a győzelmet, míg Reakes alig tartotta vissza Swernik második helyét, őt követte Shawn Donath és Johnathan Preston.

.jpg

minimálbér New York államban

A Lucas Oil Empire Super Sprint előfutamát Sam Reakes IV, Jake Brown, Shawn Donath és Glenn Styres nyerte. Matt Tanner nyerte a Dash-t, a B-Maint pedig Alex Vigneault szerezte meg.

Dave Allen és Derrick Podsiadlo a 35 körös Modified funkció elején zöld zászlóra emelték a mezőnyt, Allen pedig elhúzott, és átvette a korai vezetést. Alan Johnson és Matt Sheppard a 10. körnél a mezőny közepétől a mezőny elejéig haladtak. Johnson a 15. körben bejutott az első 3 közé, majd néhány körrel később az élre állt. Sheppard hamarosan a második helyre került, és a csata csatlakozott, amikor a vezetők beléptek a körbefutó forgalomba. Még hátrébb Justin Haers és Erick Rudolph visszaesett az első öt közé. A verseny egyedüli figyelmeztető zászlaja a 26. körben lobogott, amikor Mike O'Brien megjelölte Eldon Payne lassító autóját a háttámláson, ami a dáma utolsó nekifutását jelentette. Johnson az újraindításnál kapta a kapcsolatot, hogy elszakadjon Sheppardtól, Rudolph pedig Haersre mozdult, hogy megszerezze a harmadik helyet. A célban Johnson három autóval győzött Shepparddal szemben, őt Rudolph, Haers és Steve Paine követte.

Derrick Podsiadlo és James Sweeting nyerte a módosított előfutamokat.

Anthony Kimble a pole pozícióból az élre ugrott a 25 körös Sportsman funkció élére, és azonnal több autónyi előnyre tett szert a második helyért vívott csatához képest, amelyben Kane Bristol és Austyn Fugle győzött Dave Marcuccillivel, aki gyorsan motorozott. 10. rajthelye az első öt között. Ahogy a verseny a középső szakaszába érkezett, Kevin Ridley is bekapcsolódott a küzdelembe, miközben Marcuccilli megszerezte a helyeket, így a 10. körre a második lett. Két körrel később Marcuccilli kikapott Kimble-től, és átvette a vezetést. Marcuccilli elhúzott, és azonnal győzelmet aratott Ridley-vel szemben, aki a második helyre került, és elhúzott Kimble-től. Nick Guererri és Austyn Fugle a negyedik és az ötödik helyen álltak a vonalon.

A Sportsman előfutamokat Anthony Kimble, Kane Bristol és Nick Guererri nyerte.

Shawn Lloyd az élre állt a 15 körös Street Stock főverseny nyitányán, de nem kellett sok idő, hogy Adam Depuy versenybe szálljon, mivel CJ Guererrit megelőzte, és néhány körrel a második lett. az 5. körben megszerezte az első helyet. Miközben Depuy elhúzott, Bob Buono a harmadik helyért küzdött Marc Minutolóval, Buono pedig öt körrel a vége előtt zárta a harmadik helyet. A dámáknál Depuy a második győzelmét aratta a szezonban, Guererri, Buono, Minutolo és Parker Smith az első öt közé került egy csak egyszeri óvatossággal lelassult versenyen.

CJ Guererri nyerte a Street Stock futamot.

A 10 körös New Legends Sportsman funkció megállás nélkül ment, az utolsó két körben minden esemény történt, miközben Cameron Tuttle megpróbálta megtalálni a módját a futam óta vezető Brandon Mishaudnak. Tuttle az utolsó kör harmadik kanyarjában kifelé ment, még Mishauddal is döntetlent játszott, és a célba futásban megtette a győztes lépést, így fél autóval megszerezte a győzelmet. Mishaud, Kasey Schmitt, Ken Wendt és Ken Washburn zárta az első ötöt.

elegáns fil New Yorkban

Kasey Schmitt és Brandon Mishaud nyerte a New Legends Sportsman előfutamát.

A versenyzés folytatódik a Canandaigua Motorsports Parkban jövő szombat este, amikor az American Equipment bemutatja a programot, amelyben a Modifieds, a Sportsman, a 305 Sprints, a Street Stocks és a New Legends Sportsman szerepel. A Kids Power Wheels versenyek jelentik majd a különleges attrakciót, a versenyek 19:00-kor kezdődnek. További információkért látogasson el a www.canandaiguamotorsportspark.com oldalra.

VERSENY ÖSSZEFOGLALÓ: SPRINTACULAR #1-CANANDIAUGA MOTORSPORT PARK 2017. május 27-én