Az Amerks visszatérése elmarad Uticában

A Rochester Americans (8-6-0-0) találkozója elmaradt, mivel az Amerks korán lemaradt az első helyen álló Utica Comets-től (13-0-0-0), és soha nem tudott talpra állni. végül 5-3-ra döntött az AHL egyetlen veretlen csapata ellen szombaton az Adirondack Bank Centerben.

Ez volt az első egymás elleni találkozó a két csapat között, és november 24-én, szerdán újabb kört rendeztek.

A Rochester az előző 12 meccsből nyolc mérkőzés győztese közé került, és a 2016–2017-es szezon kezdete óta az Amerks a legutóbbi 47 Utica elleni küzdelemből 30-ban legalább egy pontot gyűjtött.

A támadó, Brendan Warren a második góljával kezdte a szezonban az Amerks gólszerzését, míg a korábbi üstökös Josh Teves a másodikat a középső keretben tette meg. Peyton Krebs első gólját Amerkként szerezte Jack Quinn és JJ Peterka szabályainak utolsó szakaszában.

Ukko-Pekka Luukkonen (4-6-0) a 19 lövésből 15-öt állított meg, majd Michael Houser (0-1-0) váltotta le 5:42-vel a második harmadban. Houser kilenc védéssel fejezte be az éjszakát megkönnyebbülten.

A Comets éllovas pontszerzője, Chase De Leo az utolsó öt meccs kihagyása után visszatért a sorba, és összegyűjtött pár pontot (1+1), míg Ryan Schmelzer is többpontos meccset produkált két gólpasszal. Graeme Clarke és a korábbi Amerk Brian Flynn zárta az Utica gólját.

A kapus, Akira Schmid (6-0-0) hat meccsesre tolta győzelmi sorozatát, így kezdetét vette a szezon, mivel 34 védést végzett a viadalon.

Uticának mindössze 25 másodpercre volt szüksége a nyitó bedobás után, hogy felkerüljön a táblára, amikor Foote a kör tetejéről lőtt egy jegesedési szabálysértést követően. Foote begyűjtötte a korongot Schmelzer bedobott győzelme után, és megszerezte a harmadik szezonját.

az oktatás aktuális kérdéseinek listája

A hazaiak 3-0-ra növelték előnyüket egy pár korábbi erőjáték erejével, amelyek közül az első az első harmad végén született, majd a második megkezdése.

A Comets még egy gólt szerzett, mivel a klubok négy korcsolyázót korcsolyáztak egy oldalon. Rochester bevitte a korongot a támadózónába, azonban az uticai A.J. Greer forgalmat okozott, mielőtt Frederik Gauthier passzolt a táblákról Clarke-nak a negyedik szezonban, így 4-0-ra rúgott.

Az 5:42-es jelzőt követően Houser Luukkonen váltotta.

Houser estéje nem indult könnyen, mivel azonnal próbára tették őt egy 2-1 páratlan rohanással, aminek eredményeként FLynn a szezon harmadik gólját lőtte hátra kézzel, amikor 5:50 volt hátra a periódusból.

A Rochester azonban nem ment el csendesen, Warren és Teves 3:11-en belül szerzett gólt a második harmad utolsó perceiben, így 5-2-re csökkentette a Rochester hátrányát az utolsó játékrészre.

Az Amerks folytatta a nyomást, miközben kaptak pár erőjátékot, és miközben 5 a 3-hoz kettő emberelőnyben, Peterka és Quinn passzoltak, mire Quinn egyszeri beadást küldött Krebsnek. Krebs gólja volt AHL-es pályafutása során a második és a szezonban.

gazdálkodói almanach 2020 időjárás-előrejelzése

Az elsődleges segítővel Quinn a legutóbbi 17 meccsén összesen 21 pontot (9+12) gyűjtött az előző szezonig, Peterka pedig 10 pontot (3+7) szerzett október 30-a óta.

A Rochester szerencsétlenségére annak ellenére, hogy az utolsó 20 percben 15-3-ra túlszárnyalta az Uticát, ez olyan közel lenne, mint ahogy Schmid és a Comets túlélte az 5-3-as győzelemért folytatott késői lökést.

Az Amerks a megváltást keresi, amikor a Comets elleni, november 24-én, szerdán, az Adirondack Bank Centerben vívott visszavágón teljesítik a két meccsből álló szettet. A 19:00 A viadal a negyedik a két klub 12 tervezett találkozója közül ebben a szezonban, és a The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, valamint az AHLTV élőben közvetíti.