Az Amerks nyílt útja a Marlies elleni 7-3-as győzelemmel

A Rochester Americans (2-1-0-0) négy gólt szerzett az első harmadban, és az Amerks öt különböző támadója többpontos próbálkozást ért el, köztük Michael Mersch (1+2) és Mark Jankowski (0+) hárompontos kirúgását. 3), mivel a csapat a négymeccses kanadai országúti lendületet a Toronto Marlies elleni meggyőző, 7-3-as győzelemmel kezdte szombat délután a Coca-Cola Coliseumban. A győzelem az Amerks második volt ennyi meccsen belül, és a Rochester először találkozott kanadai csapattal a 2019–2020-as szezon óta.

ingyenes kapcsolódási oldalak, amelyek működnek 2016 ingyenes

A győzelem, a Rochester első győzelme Kanadában 2019. március 24. óta, 10-3-1-0-s rekordra javította a klubot a legutóbbi 14 Marlies elleni találkozón, ami közel tökéletes 5-1-0-0-t is tartalmaz. 2018-19. A Torontóval vívott fejpárbaj sorozat utolsó 29 meccsén az Amerks 23 meccsen 2 vagy több gólt szerzett, ebből 10 olyan meccs is van, ahol öt vagy több találatot produkált.

Mersch és Jankowski többpontos kiruccanása mellett Jack Quinn folytatta az év kezdetét, kétszer is betalált a nyitóidőben, beleértve a végső meccsgyőztest is. Az újonc támadó az első három meccsén legalább egy góllal nyitotta a szezont, miközben az előző szezonhoz képest már megduplázta az összesítést. Miután két meccsen öt pontot (3+2) szerzett, a hétvégét zárja az AHL-újoncok élén a gólok (4) és a pontok (6) számában.

Linus Weissbach szerezte profi pályafutása első két gólját, JJ Peterka (0+2) pedig zsinórban második este egy párost tett hozzá. Ő is öt ponttal (1+4) végzett a hétvégén, és most egy ponttal hátrébb van Quinn előtt, mivel jelenleg az Amerksnél van a liga legjobb két gólt szerző újonca.

Ryan MacInnis és Brendan Warren a szezon első góljával fejezték be a gólszerzést az éjszakán. A védő Jimmy Schuldt megszerezte első pontját Amerkként Quinn első periódusának jelzőjén, míg Matej Pekar és Brandon Davidson gólpasszt is kapott a viadal során.

Aaron Dell kapus debütált az Amerk-ben, és megszerezte első győzelmét a szezonban, amikor 30 lövéséből 27-et hárított.

A Toronto támadója, Brett Seney ebben a szezonban három meccsen másodszor szerzett gólt, míg Kirill Szemjonov pályafutása első AHL-es jelzőjét szerezte. Az újonc kapus, Erik Källgren (1-2-0) harmadszor lépett pályára a Marlies-ban, de lecserélték, miután Andrew D'Agostini az első játékrész 13. percében négy gólt szerzett (0-0-0). D'Agostini megkönnyebbülten debütált a szezonban, és 18 védést ért el.

Az első harmadban a két klub együttesen hat gólt szerzett, hármat a nyitásban 5:28-ra, mire az Amerks 4-1-re vezetett a szünetre.

Quinn korán elintézte Rochester dolgait, mindössze 83 másodperccel szerzett gólt a keretben, amikor bevágta a saját kipattanóját, miután Peterka beívelte a kaput. Quinn harmadik találatát követően Warren hárította Kallgren hárítási kísérletét, mielőtt a korongot a hálóba pöccintette a szezonban először 3:30-nál.

A Toronto 2-0-s hátrányba vágott, amikor Seney 14:28-nál az első meccset adta az éjszakából, de MacInnis és Quinn visszavágott, így 4-1-re tolta az Amerks vezetését.

A Marlies egygólos meccset hozott, amikor Seney és Szemjonov az első és a középső harmad második felében is betalált, de Weissbach visszaállította a Rochester előnyét, amikor 18:19-nél megszerezte első profi találatát. második versszak.

A jelzőn Jankowski vitte be a korongot a Marlies-zónába, és amikor a jégre esett, Weissbach felkapta, és első profi góljaként a háló jobb felső sarkát emelte ki.

A Rochester annak ellenére sem hagyta magát a szabályozás utolsó szakaszában, hogy 5-3-ra vezetett, mert Mersch és Weissbach megszerezte a gólt, és az első meccsen egy négymeccses kanadai országúti swing indult.

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

Az Amerks október 27-én, szerdán a Belleville Senators ellen folytatja útját a CAA Arénában. A 19:00 A matchup lesz az első megmérettetés a két klub között azóta, hogy a Rochester 2020. március 6-án és március 7-én befejezte a kétmeccses söprést. Az összes eseményt élőben közvetíti a The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, valamint az AHLTV.