Az Amerks 4-3-ra megelőzte a Rocketet

Michael Mersch (2+0), Brandon Davidson (1+1) és Jack Quinn (0+2) egy-egy pont párosával segítette a Rochester Americans (3-2-0-0) 4-3-as győzelmét. a Laval Rocket (4-3-0-0) péntek este a Place Bellben.

mikor kapunk 4. ingerellenőrzést

Győzelmével a Rochester 14-3-0-0-ra javított a Laval ellen a szombat délutáni visszavágó előtt, és a 2017-2018-as szezon utolsó 11 találkozójából 10-et nyert meg. Ráadásul a Rocket elleni párharc első 17 meccsén az Amerks három vagy több gólt szerzett 13 összecsapáson, amely magában foglalja a határtól északra lezajlott kilenc találkozóból nyolcat.

Míg Mersch és Quinn a második, illetve a harmadik többpontos próbálkozást produkálta a szezonban, Davidson 2019. december 18. óta először szerezte meg a Stockton Heat tagjaként. Casey Fitzgerald megszerezte a győztes gólt a kampány második jelzőjével, és ezzel befejezte a gólt, míg a kapus Aaron Dell (2-0-0) másodszor lépett pályára a szezonban, és 32 védést mutatott be.

A Laval támadója, Ryan Poehling pár gólpasszt gyűjtött, míg Corey Schueneman és Rafaël Harvey-Pinard a vereségben szerezte első gólját a szezonban, ami megszakította a Rocket szezonnyitó három meccsig tartó hazai győzelmi sorozatát. Xavier Ouellet a szezon második találatát szerezte meg a harmadik játékidőben, amikor a hálóőr, Cayden Primeau (3-1-0), aki szerda este a Toronto Marlies ellen zárkózott, 22 lövéséből 18-at megállított, és elszenvedte az első ütését. szezon vesztesége.

Mivel az amerkék 3-2-re vezettek, kevesebb mint öt perccel a játékidő vége előtt, a JJ Peterka, Sean Malone és Quinn sortrió a saját zónájában tartotta a rakétát egy hosszabb műszakra. Miután Peterka kiütötte a korongot, Quinn pedig a kékvonalon belül tartotta, Malone lekorcsolyázott a jobb oldali falon, mielőtt Fitzgeraldra hagyta a korongot a megfelelő ponton. A harmadéves védő lövésre lépett, és ellőtte Primeau kesztyűjét, így 4-2-re vezet a Rochester, 4:47-re a harmadik harmadból.

Laval 25 másodperccel a gól után szerzett gólt, ezzel csökkentve a Rochester előnyét, de ez olyan közel lenne, mint amennyire csak lehet, mivel a Dell és az Amerks megtartotta a 4-3-as győzelmet, és így 8-1-0-0-ra javított. Harang a rakéta ellen.

Mivel az Amerks támadója, Brendan Warren elbukott az első harmad elején, Rochester 3:21-nél megkapta a meccs első erőjátékát.

Mindössze 16 másodpercre volt szüksége a szabálytalanságig, és az Amerks kihasználta az emberelőnyt, amikor gyorsan passzoltak a határon, mire Mersch összegyűjtött egy Quinn-lövést a háló mögé, és Primeau bal oldali padja alá tömte.

A csapatok nem tudtak sok támadást generálni a játékrész hátralévő részében, mivel a Rochester 1-0-ra vezetett a szünetre.

A második játékrész nyitó percében azonban az Amerks megduplázta előnyét, amikor Davidson a jobb bedobási pont tetejéről lőtt egy kivetített Primeau mellett.

Ethan Prow és Brandon Biro, aki pár gólpasszt adott a szezonban debütáló szerda este, Davidson első góljának segítője volt Amerkként, mivel Matej Pekar állt Primeau előtt, mielőtt Davidson elsütötte a lövést.

A Rocket átvágott a Rochester élén, amikor Schueneman 15:17-nél szerezte első gólját a szezonban, miközben Laval az erőjátékban volt.

hogyan termeszthetsz automatikusan virágzó magvakat

Annak ellenére, hogy a Rocket a strófa első hét percében 10-1-re lőtt az Amerks ellen, és az eredmény egygólos volt, Mersch éjszakai második meccse visszaállította a Rochester kétgólos előnyét 10:21-re, így a keretben játszott.

Az éjszakai második találatán Mersch a kapu előtt helyezkedett el, amikor Davidson alacsony lövést küldött a rakéta hálója felé. Az Amerks csapatkapitánya az utolsó másodpercben adott átirányítást negyedik góljához. Linus Weissbach és Davidson nevéhez fűződik a gólpasszok.

Mersch legutóbbi három meccsén hat pontot (4+2) gyűjtött, ezzel a második helyen áll a csapatban a gólszerzésben, míg Davidson öt ponttal (1+4) rendelkezik az utolsó öt kiesése során, ami három gólpasszt is tartalmaz az utolsó meccseken. három verseny. Jelenleg négy pontra van az AHL-előnytől leginkább egy védő.

Az eredmény mindaddig nem változott, amíg Harvey-Pinard a Dell bal válla fölött 6:20-ra eleresztette a hátralövést az utolsó játékidőben.

Fitzgerald 15:13-nál szerezte meg a meccs győztesét, mielőtt Ouellet 42 másodperccel később elérte a második szezonbeli gólt.

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

Az Amerks befejezi négymeccses kanadai országúti swingjét, és október 30-án, szombaton a Rocket elleni visszavágón indul hétvégére. 13:00 után tilt, a csapatok tétlenek maradnak mindaddig, amíg a Laval december 11-én el nem indul a kampány első útjára Rochesterbe.