Az Amerks öt játékossal kötött AHL-szerződést

A Rochester Americans vezérigazgatója, Jason Karmanos ma bejelentette, hogy a csapat a 2021–2022-es szezonra egyéves, kétirányú szerződést írt alá Ryan Scarfóval, Lukas Craggsszel és Brendan Warrennel, a védővel, Peter Tischke-vel és a kapussal, Mat Robsonnal.

A 27 éves Scarfo visszatér Rochesterbe, miután kilenc meccsen két gólt szerzett, miközben profi próbát tett az Amerksnél a 2020–21-es szezonban. A 5 láb magas, 190 kilós támadó öt ECHL-mérkőzésen is szerzett egy gólt a Wheeling Nailersben.

A negyedik éves profi a 2019-20-as szezont a Nailers és a Wilkes-Barre/Scranton Penguins (AHL) között osztotta meg, 13 gólt és 16 gólpasszt 29 pontért 55 meccsen. Scarfo 43 meccsen a hetedik helyen végzett az összes Nailers között mind a gólpasszok (14), mind a pontok (26) tekintetében, mielőtt a szezon a COVID-19-járvány miatt leállt.

Scarfo pályafutása során 65 AHL-mérkőzésen lépett pályára a Rochester, a Wilkes-Barre/Scranton és a Belleville Senators között, összesen 16 pontot (6+10), miközben 29 pontot (14+15) is hozzáadott a Brampton Beasttel (ECHL) vívott 58 meccsen. Szögezők.

Mielőtt profi lett volna, a Boston (Mass.) születésű négyéves egyetemi pályafutását a Union College-ban (ECAC) fejezte be, ahol 2014 és 2018 között 151 meccsen 88 pontot (48+40) jegyzett a hollandoknál. Felnőttként Scarfo vezette a csapatot gólok (20) és pontok (36) számában, az ECAC harmadik All-Star Team kitüntetése felé vezető úton.

A 25 éves Craggs csatlakozik a szervezethez, miután a 2020–21-es szezonban a Chicago Wolves (AHL) és a Florida Everblades (ECHL) 15 mérkőzésén 11 pontot (3+8) szerzett.

2019–2020-ban az Illinois államban élő Elmhurst felosztotta újonc szezonját a Milwaukee Admiralsban (AHL) és az Everbladesben, 9 góllal 17 pontot termelt és 35 mérkőzésen 8 gólpasszt adott, mielőtt a szezon a COVID-19 világjárvány miatt leállt. . Negyedik helyen végzett a gólok (3), a gólpasszok (3) és a pontok (6) tekintetében az Admirals első éves korcsolyázói között, miközben a gólpasszok (5) és a pontok (11) tekintetében is a negyedik helyen végzett az összes floridai újonc támadó között. Az Everbladesben 12 meccsen szerzett hat gólja a harmadik helyen végzett.

Mielőtt profi lett volna, Craggs három évet a Bowling Green State University-n (WCHA) töltött, ahol 2016 és 2019 között 116 meccsen 54 pontot (30+24) jegyzett. Harmadik szezonját a Flaconsnál pályafutása csúcsán 13 góllal, 12 gólpasszal és 25 ponttal zárta 35 meccsen.

A 24 éves Warren visszatér a Rochesterhez, miután 10 meccsen négy gólt és két gólpasszt jegyzett, miközben az Amerksnél profi próbát tett a 2020–21-es szezonban. Ezen kívül a 6 láb magas, 191 kilós csatár 22 pontot (9+13) gyűjtött 44 ECHL-mérkőzésen a Jacksonville Icemen csapatával.

Az előző szezonban a Jacksonville-nél újoncként Warren képviselte a jégembereket a 2020-as ECHL All-Star Classic-on. Az első éves korcsolyázók góljaiban holtversenyben végzett a csapatelső helyen (14), a második helyen (28) és a gólpasszban (14) a negyedik helyen végzett 47 meccsen.

Mielőtt profi lett volna, a Michigan állambeli Carleton négyéves egyetemi pályafutását a Michigan Egyetemen (NCAA) fejezte be, ahol 2015 és 2019 között 149 meccsen 45 pontot (18+27) jegyzett a Wolverines színeiben. Gólyaként Warren segítette a kukoricát és a kéket a Big-10 konferencia bajnoki cím megszerzésében, miközben mind a 38 meccsen korcsolyázott és 17 pontot (5+12) jegyzett.

Warrent eredetileg a harmadik körben (összességében 81.) draftolta az Arizona Coyotes a 2015-ös NHL-drafton.

A 25 éves Tischke az Amerkshez érkezik, miután 16 meccsen lépett pályára a Colorado Eaglesben (AHL), ahol gólpasszt szerzett.

A 2019–2020-as szezonban újoncként Tischke, az illinoisi Hinsdale-ben született, a szezon nagy részét a Utah Grizzliesben (ECHL) töltötte, ahol gólok (4), gólpasszok (11) és pontjai (15) tekintetében a második helyen végzett. ) 51 meccsen a Grizzlies újonc védői között.

Mielőtt profi lett volna, Tischke négyéves egyetemi pályafutást végzett a Wisconsin Egyetemen (Big-10), ahol 2015-19 között 135 meccsen 34 pontot (8+26) jegyzett. Miután 2016-17-ben és 2017-18-ban bekerült a Big-10 Honorable Mention All-Star csapatába, 2018-19-ben csapatkapitányként dolgozott, valamint megszerezte a Big-10's Sportsmanship Awardot.

A 25 éves Robson csatlakozik a szervezethez, miután a 2020-21-es szezont a Straubing Tigersnél (DEL) töltötte, és 1-8-0-s rekordot ért el 3,61 góllal az átlaggal szemben, és 0,861 védési százalékot ért el kilenc meccsen.

A 2019–2020-as újonc szezonban az ontariói Torontó 26 meccsén 11–10–5-re végzett az Iowa Wilddal (AHL), mielőtt a szezont megszakították a COVID-19 világjárvány miatt. 0,901-es védési százaléka és 2,97 gólja az átlaghoz képest a kilencedik legjobb volt az AHL-es újonc kapusok között, míg 11 győzelmével holtversenyben a 11. helyen áll. Ráadásul egyike volt annak a 12 újoncnak, akik legalább egy kiállást rögzítettek a kampány során.

Mielőtt profi lett volna, Robson két évet a Minnesotai Egyetemen (Big-10) töltött, ahol 2017-2019 között 45 meccsen 21-17-5 rekordot produkált. Második szezonjában a Gophersnél vezette a Big-10-et védésekben (950), második helyen végzett a lejátszott meccseken (31), és harmadik volt mind a győzelemben (14), mind a védési százalékban (0,921).