Amerks bukott a Senatorstól, 7-3

A támadók, Mason Jobst (1+1) és Brandon Biro (0+2) többpontos próbálkozást könyvelhettek el szezonbeli bemutatkozásuk során, de a Rochester Americans (2-2-0-0) 7-3-as döntést hozott az északi osztálynak. rivális Belleville Senators (3-2-0-0) szerda este a CAA Arénában. A szabályos vereség volt az Amerks minden idők 10 idegenbeli meccse során az első, a Belleville elleni meccsen, amely 6-0-3-0-s mérleggel lépett pályára.

Minden idők első 19 meccsén a Senatorsban a Rochester 16 viadalon 2 vagy több gólt szerzett, ebből 11 olyan meccs van, ahol négy vagy több gólt produkált.

Biro és Jobst többpontos kiesései mellett Jack Quinn négy meccsre növelte a pontszériáját, hogy elkezdje a szezont, miközben megszerezte a másodlagos gólpasszt Michael Mersch erőjáték-góljához. A szezon első négy meccsén Quinn hét pontot jegyzett (4+3), ami mindössze kettővel maradt el az AHL-es újoncok közül a bajnokságban, és összesen 10 pontot (4+6) szerzett a legutóbbi hét meccsén. 2020-21 kampány.

ingyenes std tesztelés Los Angelesben

Peter Tischke is debütált az Amerksben, míg a kapus Ukko-Pekka Luukkonen (1-2-0) harmadik alkalommal lépett pályára a szezonban, és 23 védéssel zárt.

A szezon első négy meccsén pont nélkül pályára lépő Egor Sokolov karriercsúcsot jegyzett négypontos éjszakán (2+2), míg Jake Lucchini (1+2), Cole Reinhardt (0+2) és Jacob Bernard -Docker (2+0) mind többpontos erőfeszítést tett. Coby Williams és Andrew Agozzino zárta le a győzelmet, míg az első éves hálóőr, Kevin Mandolese (1-1-0) a 33 lövésből 30-at hárított, ezzel megszerezte első győzelmét a szezonban.

A nyitó szakaszban szerzett három góljával a Belleville 3-0-ra vezetett a szünetre. Bernard-Docker éjszakai első találata 3:52 a viadalon, ez a negyedik alkalom volt ebben a szezonban, hogy a Senators megszerezte a meccs első gólját a viadalon.

Bernard-Docker és egy Agozzino jelzője egymás elleni ütéseit követően az első harmad 15:41-nél a Williams a szezon első szakaszában 4-0-s előnyhöz juttatta a Belleville-t 13:32-vel a középső keretből. .

Rochester azonban rögtön utána válaszolt, amikor Craggs a levegőből ütötte be a korongot a szezonban első alkalommal Biro és Jobst ellen.

Craggs első gólja volt Amerkként, míg Jobst megszerezte első gólpasszát a Rochesterben ebben a szezonban.

Az Amerks folyamatosan törekedett a 4-1-es hátrány leküzdésére, miközben három egymást követő erőjátékban döntetlent játszottak, ami 61 másodpercig öt-három elleni előnyt jelentett.

Michael Park halálának oka

A harmadik szabálytalanságnál Rochester hasznot húzott, amikor Mersch átirányította a lövést, amikor 6:09-cel volt Mandolese előtt. Laaksonen első pontlövése előtt Quinn passzolt a kékvonalas játékosnak, és megszerezte az elsődleges gólpasszt.

A Senators visszavágott Sokolov páros góljával, így a harmadik harmad 5:28-as állásánál visszaszerezte négygólos előnyét.

Rochester eggyel csökkenteni tudta az eredményt, amikor Jobst a kampányban először Brandon Davidson lövését irányította. Ez volt az első gólja az Amerksnél, és május 15. óta az első gól a Binghamton Devils tagjaként.

Annak ellenére, hogy 6-3-as hátrányba került, Luukkonen extra támadóként húzott be, de másodpercekkel azután, hogy a hálóőr lelépett a jégről, Belleville megpecsételte a győzelmet, amikor Lucchini betalált az üres kapuba.

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

fogyókúrás tabletták férfiaknak, amelyek gyorsan hatnak

Az Amerks október 29-én, pénteken folytatja négymeccses kanadai rangadóját a Laval Rocket elleni első egymás elleni találkozón a Place Bellben. A 19:00 2020. február 28. óta az első meccs lesz a két csapat között, és a The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, valamint az AHLTV.y élőben közvetíti.