Cook politikai jelentés: Mitrano teret hódít Reeden

.jpgA politikai versenyek országosan elismert figyelője megmutatta, hogy a demokraták kihívója, Tracy Mitrano a 23. kongresszusi körzetben egyre nagyobb teret hódít a republikánus hivatalban lévő Tom Reeddel szemben.

A Cook Political Report a múlt hét végén a Reed-Mitrano verseny hátrányát szilárd republikánusról valószínűleg republikánusra változtatta.

Egyike volt annak a 10 kongresszusi körzetnek, amelynek minősítését Cook megváltoztatta a november 6-i félidős választások előtt. A jelentés 25-35 demokrata mandátumgyarapodást prognosztizál. A demokratáknak további 23 mandátumra van szükségük ahhoz, hogy visszaszerezzék az irányítást a képviselőház felett.

A 11 megyei 23. kerületben, ahol 23 ezerrel több a republikánus, mint a demokrata, a változás egyik oka Mitrano adománygyűjtése volt. A harmadik negyedévben 225 000 dollárral előzte meg Reedet.

Reed azon 93 képviselőházi republikánus képviselő között volt, akiket a harmadik negyedévben felülmúltak a kihívók.

A Cook riportere, David Wasserman megjegyezte, hogy a republikánusok beiratkozási előnye ellenére nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy a demokrata Tracy Mitrano, a Cornell Egyetem IT-politikai részlegének korábbi igazgatója a harmadik negyedévben 855 000 dollárt gyűjtött össze, és a levegőben támadja Reedet, amiért 1,9 billió dollárra szavazott. adókedvezmény gazdagoknak.

mennyibe kerül egy nascar gumi

Wasserman hozzátette: Reed egy 2012-es szoros összehívás óta fokozta kampányjátékát, és az ebben a ciklusban összegyűjtött 3 millió dollárt arra használja fel, hogy Mitranót liberális ithakai szélsőségesként támadja meg, ez a taktika jól bevált a korábbi ellenfelekkel szemben, és támogatja a heroint. injekció beadási helyei.