Cornellt a Quinnipiac 2-0-ra zárta ki

A Cornell, a Quinnipiac és a jégkorong gyakran egyet jelent az alacsony pontszámú meccsekkel. Ez beváltotta a várakozásokat szombat este az M&T Bank Arénában, amikor Jack Quillan megszerezte a Quinnipiac mindkét gólját, így a 6. helyen álló Bobcats (5-1-2, 2-0-0 ECAC) 2-0-ra győzött a Cornell ellen ( 1-3-0, 1-1-0 ECAC).

ebben a pillanatban találkozni és köszönteni

A Quinnipiac mindössze kilenc Cornell kapura lövést adott az éjszaka folyamán, beleértve a Nagy Vöröst anélkül, hogy lövést kapott volna a viadal első 23 percében.

Az éjszaka végén a Quinnipiac 28-9-re rúgta ki Cornellt, és plusz 24-es különbséget mutatott a lövéskísérletekben, 60-36.

A Cornell másodéves kapusa 27 lövésből 26-ot állított meg a vereségben, míg társa, Yaniv Perets mind a kilenc Cornell-lövést hárította, így megszerezte pályafutása 13. kiesését.

Quillan két gólja közül az elsőt az első harmad végén szerezte, átirányította a lövést a középső résbe, miután Jack Johnson csuklólövést lőtt a bal oldalról, miután megnyerte a Quinnipiac bedobását. TJ Friedmann, aki megnyerte a bedobást, szintén egy gólpasszt kapott a tabellán.

A második harmad elején Cornell ötperces büntetést kényszerült megölni, mivel súlyos büntetésnek ítélték a hátulról történő ütésért, majd a videó felülvizsgálatát követően játékbeli szabálysértést szabtak ki.

A Big Red büntetőgyilkosok mindössze három lövési kísérletet adtak fel az erőjáték során, amelyek közül kettőt a védők és a védők blokkoltak.

Cornellnek volt pár lehetősége a döntetlenre, négy erőjátékkal, köztük egy 5 a 3 elleni lehetőséggel, de Cornell emberelőnyös hét plusz perce alatt csak egy lövést jegyezhetett be.

11 másodperc volt hátra, Quillan a neutrális zónából lőtt egy üres kapus gólt.

Játékjegyzetek

• Szombaton a 48. Cornell–Quinnipiac találkozó volt. Cornell a visszaesés ellenére továbbra is vezet minden idők sorozatában a Bobcats előtt, 25-19-4.

• A Cornell–Quinnipiac legutóbbi 12 mérkőzésén nyolcan rúgtak három vagy kevesebb gólt, és a csapatok együttesen 3,58 gólt szereztek meccsenként.

• Cornellt először sikerült egyszámjegyű lövésekkel elérni azóta, hogy 2011. február 11-én kilenc lövést kapott az Union ellen, a hollandoktól 4-0-ra elveszített meccsen.

• A Big Red 19 Quinnipiac lövést blokkolt az éjszaka, amit Mitchell és négy-négy blokk emelt ki. három lövési kísérlet elé lépett, és elhárított egy pár Quinnipiac lövést.

legjobb hely a kratom vásárlására

Előretekintve

A Cornell a következő hétvégén folytatja hatmeccses országúti utazását, hogy a 2022-2023-as szezont megnyissa, amikor a Big Red északi országba indul, hogy megmérkőzzön St. Lawrence-szel és Clarksonnal. A korongledobást mindkét versenyen 19 órára tervezik. A játék akcióit mindkét este közvetíti az ESPN+.