Dungey fut, átpasszolja az Orange-t, 41-17-re megnyerte a Central Michigant (teljes tudósítás)

Eric Dungey két gólt passzolt, majd futott egy harmadikra, így szombaton a Carrier Dome-ban vezetett Syracuse (2-1) a Central Michigan (2-1), 41-17-re.

Dungey 19 a 35-ből 279 yardot és touchdownt adott Dontae Stricklandnek (18 yard) és Ravian Pierce-nek (6 yard). Emellett 11-szer futott 105 yardot, beleértve az egyyardos pontozást.

Siracusának volt egy harmadik negyede a korosztály számára. Miután 24-17-es előnnyel jött ki az öltözőből, a narancs 333 yardot és 17 pontot robbantott. Ugyanakkor a Syracuse védőegység 60 yardra korlátozta a Central Michigan-t, és a 15 percnyi játékidő alatt nem volt pont.

Dungey egy 90 yardos drive-ot egy yardos futással zárt le a periódus elején, és a tight end, Ravian Pierce csapatával hat yardos touchdown-passzal 38-17-re növelte az Orange előnyét.

Cole Murphy a meccs második mezőnygóljával járult hozzá 25 yarddal, így a Syracuse 41-17-re vezet a negyedik harmadban. Olvass tovább