Az ER/Gananda bejut az állami elődöntőbe, 26-24-re legyőzve Medina ellen

Fotó: Mary Margaret Johnson

Az East Rochester/Gananda Bombers (12-0) 26-24-es végeredménnyel legyőzte a Medina Mustangst (11-1) a hihetetlenül izgalmas C osztályú Far West Regional versenyen a Williamsville South High Schoolban szombat délután.

A félidőben 6-6-nál döntetlennel folytatódott a meccs.

seneca esik tennivaló

A Mustangs és a Bombers egyaránt szerzett egy-egy touchdown-párt a harmadik negyedben, és a negyedik negyedben 18-18-as döntetlennel mentek.

Az ER/Gananda két perccel az utolsó negyedben egy touchdown és egy kétpontos átalakítás után ismét megszerezte a vezetést.

Medina gólt szerzett hét perccel a vége előtt, így 26-24-re csökkentette az előnyt, de a kétpontos próbálkozás nem járt sikerrel.

A Mustangs-nak 2:55-nél megvolt az esélye, hogy megszerezze a vezetést vagy megnyerje a meccset, de bukások során megfordították a labdát.

Győzelmével az ER/Gananda bejut a New York State Public High School Athletic Association elődöntőjébe, november 27-én a Cicero-North Syracuse High Schoolban, ahol a Central Region bajnokával, Chenango Forksszal mérkőzik meg.