Hobart klipek Southern Maine-ben, 2-1

A harmadik helyen rangsorolt ​​Hobart College jégkorongcsapata 2-1-re legyőzte a Southern Maine-t a New England Hockey Conference-versenyen, a The Coolerben szombat délután. Győzelemmel a Statemen 4-0-0-val kezdi a szezont. Ez a Hobart legjobb kezdése a 2007-2008-as szezon óta.

Négy különböző játékos szerzett gólt az államférfiak győzelmében. Távolról a Hobart kapujában ment, és 22 védést mutatott be. Kyle Penton 38 védést mutatott be a Huskies kapujában (0-3-0, 0-2-0).

FONTOS STATISZTIKÁK:

• A Hobart 40-23-as előnnyel fejezte be a meccset a kapura lövéseknél.
  • Egyik csapat sem élt az erőjáték lehetőségeivel. A Statemen 0-3, Southern Maine pedig 0-4 volt.
  • A Southern Maine 22 blokkolt lövéssel fejezte be a meccset.

ELSŐ IDŐSZAK:

• Az első harmad 14:54-nél a Hobart nyitotta meg a gólt. A neutrális zónában történt elfordulást követően egyszeri lövés a bal oldali bedobókörből Penton mellett a szezon első gólja miatt. gólpasszt könyveltek el.
  • Három perccel később a Southern Maine egyenlített Austin Marini szezonbeli első góljával. Ráugrott egy laza korongra, és eltépett egy lövést Goyer mellett. Cole Ouellette és Cutis Judd gólpasszt kapott.

MÁSODIK IDŐSZAKBAN:

• a középső keret 7:42-es állásánál szerezte a meccset győztes gólt. Harmadik góljáért a kipattanót vágta be a szezonban. gólpasszt könyveltek el.
  • A Huskies 11 lövésnél járt ebben a periódusban, de nem tudtak újabb lövést adni Goyer mellett.

HARMADIK PERIÓDUS:

• A harmadik harmadban Hobart vitte a játékot, és hosszabb ideig birtokolta a labdát a támadózónában. Míg csak nyolc lövést sikerült eltalálniuk, a Statemennek további 13 lövést blokkoltak a Southern Maine játékosai.

EDZŐSAROK:

„Néhány meccsen megszerzi a három pontot, de nem akarja megismételni ugyanazt a teljesítményt” – mondta a vezetőedző. „A ma este az egyik ilyen meccs volt. Egyszerűen nem úgy mentünk, ahogy kellett volna, és ez megtörténik, remélhetőleg nem gyakran. Sikerült elvégeznünk, és örülök, hogy a srácok kibírták a küzdelmet, és győztek.”

KÖVETKEZŐ:

A Statemen november 11-én, pénteken ismét akcióba lép, amikor a Buffalo State-t fogadja a The Coolerben, hogy megkössön egy ötmeccses hazai pályát. A visszavágót 19 órára tervezik.