A Hobart lacrosse 11-10-re legyőzi Bryant

A Hobart College másodéves kapusa, Kevin Holtby karriercsúcsát jelentő 23 védést mutatott be, és a Statemen 11-10-re vezette a Northeast Conference férfi lacrosse-győzelmét ma a Bryant University ellen. A Hobart összesítésben 3-1-re, a NEC-ben pedig 3-1-re javított, míg a Bulldogs négy meccsen át tartó győzelmi sorozata véget ért, és 5-2, 3-1-re csúszott.

Holtby derekasan állt a negyedik negyedben, 10 védést ért el, ebből kettőt az utolsó percben, amikor Hobart pár büntetőt lőtt, hogy megőrizze az egygólos előnyt. 23 megállása a legtöbb államférfi, mióta Max Silberlicht ’10 23 védést jegyzett Syracuse ellen 2010. március 23-án.

legjobb vény nélkül kapható erekciós diszfunkció gyógyszer

Az idősebb támadó, Tommy Mott, aki a Bryant elleni két meccsen négy pontig jutott a nap folyamán, meccscsúcsot produkált három gólnál és egy gólpassznál. Az idősebb támadó, Ryan Archer és a fiatalabb középpályás, Bradley Simas két-két gólt szerzett. A másodéves középpályás, Adam Shea csapatcsúcsot szerzett, hat földlabdát.

jön-e még ingerellenőrzés

Bryant, aki az eheti US Lacrosse Top 20-ban a 19. helyen állt, és az edzők és a média szavazásán is szavazatot kapott, mesterhármast kapott Trevor Weingartentől. Az elsőéves támadó, Logan McGovern is hárompontos napot zárt két góllal és egy gólpasszal. Nathan Laliberte 15-9-es bedobási előnyhöz juttatta Bryantet, és begyűjtött egy meccsmagasságú 11 földlabdát. A másodéves Luke Carracciolo 14 védést mutatott be.

Miután az első negyedet 3-3-ra játszotta, a Bulldogs a második keretben 4-1-re múlta felül a Statemen csapatát, így 7-4-re vezetett a félidőben. Bryant emberelőnyben szerzett vezetést, és három perccel később megduplázta előnyét. A másodéves támadó, Troy Barthelme megszerezte idei első gólját, hogy lassítsa a Bulldogs lendületét, de Weingarten egymás után lőtt gólokat, így a szünetben háromgólos előnyhöz juttatta a hazai csapatot.