A PAL-MAC SZEZON VÉGE: A Red Raiders bajnoki leány labdarúgócsapata regionális vereséget szenvedett

Szombat este véget ért a Pal-Mac lány futballszezonja. A bajnokság regionális fordulójában a VI. szekció Lewiston Porterrel szembenézve a Red Raiders nem tudott visszaállni a Lancer-támadás korai hátrányából.

Lewiston Porter gyorsan kiugrott az első félidőben, két gólt szerzett az első 10 percben. A Pal-Mac játékosa, Molly Seither nem sokkal később egy szögletrúgásnál a táblára tudta juttatni a Red Raiders csapatát, így félbevágta a Lancer előnyét.

Lewiston Porter még egy gólt tudott szerezni az első félidőben, így 3-1 lett a félidő. A Lancers újabb gólt szerzett, ezzel 4-1-re állt, de Maya Ikewood rögtön visszavágott Pal-Macnek, és 4-2-re csökkentette a különbséget. Ez azonban nem lenne elég a Red Raidersnek, és Lewiston Porter még egy utolsó gólt tudott szerezni, miközben az óra lefelé fordult, így a végeredmény 5-2 lett a Lancers javára.

A Pal-Mac 18-3-0-s összesítéssel, a Finger Lakes East 7-0-0-s rekordjával fejezi be a szezont. Fantasztikus szezon volt ez a Red Raiders számára, a 2020-as szezon csalódást keltő végéről újjáéledve, és 2021-ben szekciódicsőséget szerezhetett. 2022 is ugyanilyen ígéretesnek tűnik, hiszen Maya Ikewood és Emma Robinson vezeti a Pal-Mac visszatérő listáját. .