A RIT négy megválaszolatlan gólt hagyott ki Canisius ellen

A RIT vezető támadója, Jake Hamacher szerzett gólt és gólpasszt, de a házigazda Canisius 5-2-re győzött a Tigers ellen az Atlantic Hockey-ben pénteken a LECOM Harborcenterben.

Doboz pontszám

HOGYAN TÖRTÉNT

A meccs első hat gólja mind erőjáték volt, míg Canisius röviddel zárta az estét.

Az első harmadból Canisius 14:55-tel nyitotta meg a gólt, mire a RIT gólpárral válaszolt a következő 10 percben.

Hamacher 7:53-mal állította be a junior támadót, Elijah Gonsalvest az első szezonban, majd az idei év első gólját Will Calverley gólpasszával szerezte meg, 5:36-tal a játékidőből.

Canisius a második harmadban 19 másodperccel szerzett gólt, majd kilenc perccel később ismét 3-2-re vezetett, és a harmadik játékrészbe is bevitt.

Jackson Decker megszerezte második gólját a meccsen 1:15-re a harmadik harmadban, ezzel 4-2-re vezetett a Golden Griffins, majd Keaton Mastrodonato 1:18-cal zárta az eredményt.

JÁTÉK MEGJEGYZÉSEK

Canisius 4 a 6 ellenében fejezte be az éjszakát az erőjátékban, míg a RIT 7-ből 2-t váltott.

A RIT büntetőgyilkossága országos rangsorban a 14. helyen végzett (87,2), ezzel a szezonban 39 emberhátrányból 34-et ölt meg.

A RIT nem engedett be négy erőjátékos gólt egy meccsen, mióta a vendég Robert Morris 2016. október 8-án 4-6-ra aratott 6-5-ös győzelmet.

A RIT junior kapusa, Kolby Matthews 20 védéssel zárt, míg a RIT kilőtte Canisiust 26-25-re.

MI A KÖVETKEZŐ LÉPÉS

A RIT november 13-án, szombaton 16:05-kor egy hétvégi sorozat hátuljában néz szembe Canisiusszal. Buffalóban.