A RIT támadója, Will Calverley a december hónap Atlantic jégkorongozója lett

A Rochester Institute of Technology junior támadóját Will Calverleyt (Scarborough, Ontario) választották december hónap atlanti jégkorongozójának.

• Calverley 16 ponttal holtversenyben a második helyen, 10 gólpasszal holtversenyben a harmadik helyen lépett pályára, miközben mindkét kategóriában vezeti a bajnokságot.
  • Két gólpasszt írt neki a múlt vasárnap, Robert Morristól 4-3-ra elveszített meccsen, miután gólpasszt adott a Tigers 4-4-es döntetlenjén Colgate-ben (dec. 29.).
  • December 16-án a hét jégkorongozója lett az Atlantic Hockey Player-nek, miután a Tigers mindkét meccsén szerzett gólt és gólpasszt a LIU ellen (dec. 11-12).
  • Calverley elnyerte a szezon első játékosa címet (dec. 1.), miután megszerezte első egyetemi mesterhármasát, amikor a Tigers 8-5-re legyőzte az akkori 9. Clarksont (nov. 27.) a szezonnyitón. Calverley az első harmadból 6:30-nál talált be, így a RIT 2-0-ra vezetett, később pedig 8:27-nél megtörte a 4-4-es döntetlent a harmadik harmadból. A Golden Knights 28 másodperccel később újra döntetlent játszott, de Calverley 6:15-tel a meccsből győztesnek bizonyult.

Calverley és a Tigers a tervek szerint jövő csütörtökön (január 14.) 17:05-kor a Mercyhurst fogadja.