Rochester környéke

Rochester Red Wings edge Syracuse Mets sorozatnyitóban

A Rochester Red Wings 3-2-re legyőzte a Syracuse Mets csapatát a sorozat nyitányán kedd este az NBT Bank Stadionban. Tommy Romero elindult a Rochester felé, és három shutout inninget dobott. Harol González szerezte meg a labdát Syracuse-nak, és 5 1/3 inning felett adott be pár futást. A Red Wings nyitotta meg a gólt a… Továbbiak Rochester Red Wings szélén, Syracuse Metsben a sorozatnyitóban
A Rochester Red Wings felülmúlja a Syracuse Metst a gólszerzésben

A Rochester Red Wings 15-8-ra múlta felül a Syracuse Mets csapatát szerda este az NBT Bank Stadionban. Győzelmével a Rochester megszerezte a hatmeccses sorozat első két meccsét. A Red Wings offense-ét Jake Alu vezette, aki kétszer is hazai pályára lépett, és öt RBI-t szerzett. Lucius Fox is nagy szerepet játszott abban, hogy… Továbbiak A Rochester Red Wings túlszárnyalja Syracuse Metst a gólszerző ügyben
Jake Alu grand Slam-je a Rochester Red Wingst a Lehigh Valley mellett emeli

Jake Alu grand Slam-je a Rochester Red Wingst a Lehigh Valley IronPigs mellett emelte a sorozatnyitón kedd este a Frontier Fieldben. Alu harmadik inning Grand Slam-je zárta le az öt menetből álló harmadik játékrészt. Ez volt a kilencedik hazai futása a szezonban, és az ötödik az elmúlt hat meccsen. Taylor Gushue nyitotta meg a gólt… TovábbJake Alu Grand Slam-játéka megemeli a Rochester Red Wingst a Lehigh Valley mellett
A Rochester Red Wings körutazik a Lehigh-völgy mellett

A Rochester Red Wings szerda délután 10-3-ra cirkált a Lehigh Valley IronPigs mellett a Frontier Fieldnél. A Rochester két inning után 3-1-re elhúzott, de hét megválaszolatlan futással visszaviharzott, hogy megszerezze sorozatban harmadik győzelmét. Daniel Johnson két találattal és négy RBI-vel vezette a Red Wings támadását, beleértve a negyedik hazafutását a… MoreRochester Red Wings Lehigh Valley melletti körútján
A Rochester Red Wings zsinórban ötödik győzelmet aratott a Lehigh Valley-ben

A Rochester Red Wings 5-1-re meghosszabbította győzelmi sorozatát a Lehigh Valley IronPigs ellen péntek este a Frontier Fieldben. A Washington Nationals balkezesének, MacKenzie Gore-nak a második rehabilitációs rajtja volt Rochesterben, és 2 2/3-os shutout inninget dobott. Tony Romero megkönnyebbülten követte, és megengedte, hogy átfusson 5 felett… Továbbiak A Rochester Red Wings a Lehigh Valley-t zsinórban ötödik győzelmet aratva
Nyilvános meghallgatások zajlanak az RG&E és a NYSEG kamatemeléseiről

Szeptember 16-án, csütörtökön megkezdődtek az RG&E és a NYSEG javasolt kamatemelésének nyilvános meghallgatásai. Az ügyfeleknek lényegesen többet kell fizetniük havi számláikból, ha a kamatemelést a New York-i Állami Közszolgálati Minisztérium (DPS) jóváhagyja. Az RG&E és a NYSEG elnöke szerint kamatemelésre van szükség az elöregedő infrastruktúra fenntartásához, frissítse… További Nyilvános meghallgatások a javasolt RG&E és NYSEG kamatemelésekről
A Rochester Red Wings későn fújt vezetést a Lehigh Valley ellen

A Rochester Red Wings ötmeccses győzelmi sorozata megszakadt a Lehigh Valley IronPigs elleni 4-3-as vereséggel szombat este a Frontier Fieldben. A Rochester 3-1-re vezetett, és a nyolcadik közé jutott, amikor a Lehigh Valley három futást végzett, hogy megszerezze a vezetést, és soha többé nem nézett hátra, miközben kitartott a… Továbbiak A Rochester Red Wings kései előnyt fújt le Lehigh Valley ellen.
A Rochester Red Wings kései vezetést fújt a Buffalo elleni extra inningben

A Rochester Red Wings kedd este a Sahlen Fielden a Buffalo Bisons csapatától 10 inning alatt 3-2-re elveszítette a szezon utolsó országúti útját. A Rochester két kimaradásra volt a győzelemtől, amikor Connor Sadzeck egy döntetlent játszott egyedül LJ Talley ellen. Miután a meccs extrára ment… Továbbiak A Rochester Red Wings kései vezetést fújt az extra inningben elveszített Buffalo ellen.
A Rochester Red Wings vereséget szenvedett a Buffalótól

A Rochester Red Wings 10-2-re kikapott a Buffalo Bisonstól csütörtök este a Sahlen Fielden. A vereséggel a Buffalo az első három meccsből kettőt megnyert ebben a hatmeccses sorozatban. A Rochester nehezen tudott támadást generálni, mivel mindössze négy találatuk volt, és mindkét futás a hatodik élmezőnyben volt… Továbbiak A Rochester Red Wings lefújással veszített a Buffalo ellen.
A Rochester Red Wings későn száll fel a Buffalo legyőzésére

A Rochester Red Wings 7-4-re legyőzte a Buffalo Bisons csapatát szombat délután a Sahlen Fielden. A Rochester 4-3-ra elhúzott a nyolcadik játékrész elején, amikor Nick Banks elszívott egy RBi kislemezt. Jack Dunn azonnal követte ezt egy két futam alapszabály duplájával, amivel a Red Wings 6-4-re vezetett. Rochester tackelt… Továbbiak A Rochester Red Wings későn gyűlt össze, hogy legyőzze Buffalo-t
Az Amerks 3-1-re esik Marlies ellen

A Rochester Americans 3-1-re kikapott a Toronto Marlies ellen szombat este a Coca-Cola Coliseumban, megosztva a kétmeccses szettet. A Rochester az első harmad elején 1-0-ra vezetett, de a Toronto három megválaszolatlan gólt szerzett a harmadik harmadban, és ezzel bebiztosította a győzelmet. Lukas Rousek szerezte az Amerks egyetlen gólját,… Továbbiak Amerks a Marlies ellen bukott, 3-1
Az Amerks 5-1-re legyőzte a Rocketet

A Rochester Americans szombat délután a Place Bell Arénában 5-1-re legyőzte a Laval Rocketet a pénteki vereség után. A győzelemmel az Amerks 4-3-0-ra javított a szezonban. Laval szerezte a meccs első gólját az első harmad elején, de a Rochester három góllal válaszolt a… MoreAmerks visszapattant a Rocket elleni 5-1-es győzelemmel.
Az Amerks a Monsters ellen esik az OT-ben, 6-5

A Rochester Americans feladta előnyét a harmadik játékrész végén, és péntek este hosszabbításban 6-5-re kikapott a Cleveland Monsterstől a Blue Cross Arénában. A vereséggel az Amerks 7-4-1-0-ra esett vissza a szezonban. A Rochester 5-4-re vezetett, alig több mint egy perc volt hátra a játékidőből, amikor a Cleveland kiegyenlítette a meccset, és elküldte… Továbbiak a Monsters ellen az OT-ban, 6-5.
Nincs többé Frontier Field: Innovative Data Processing Solutions, Monroe megye megegyezett a Rochester Red Wings otthonának elnevezéséről

A Frontier Field hivatalosan „Innovatív mező”. Az Innovative Data Processing Solutions, amely egy Henriettában működő felhőszolgáltató cég, azonnal átveszi a névadási jogokat. A Monroe megyei ügyvezető Adam Bello az Innovative illetékeseivel együtt egy keddi sajtótájékoztatón jelentette be. A County és az Innovative közötti megállapodás azt jelenti, hogy átvállalják a… MoreFrontier Field többé: Innovative Data Processing Solutions, Monroe megye megegyezett a Rochester Red Wings otthonának elnevezéséről
A Sabres visszahívja Anders Bjorkot, Riley Sheahant az Amerksből

A Buffalo Sabres visszahívta a Rochester Americans támadóit, Anders Bjorkot és Riley Sheahant a keddi, Vancouver Canucks elleni, KeyBank Centerben zajló meccs előtt. Bjork hat pontot (három gól, három gólpassz) gyűjtött 11 meccsen, amióta október 18-án a Rochesterhez rendelték. Sheahan a szezont sérült tartalékban kezdte, és… Tovább »A Sabres visszahívta támadóit, Anders Bjorkot, Riley Sheahant az Amerksből.
Az Amerkst leütötte a Rocket, 8-1

A Rochester Americans két játszmából álló szettet nyitott a Laval Rocket ellen péntek este a Place Bell Arenában, és ez nem esett jól a vendégeknek, hiszen 8-1-re kikaptak. A vereséggel az Amerks 3-3-0-ra esett vissza a szezonban. Brandon Biro megszerezte második gólját a szezonban a második harmadban,… MoreAmerks a Rocket által 8-1-re buktatta