A Rochester Red Wings 5-2-re kikap a Bisons ellen

693 nap után először veszített a Rochester Plates.

A Buffalo Bisons 5-2-re legyőzte a Plates csapatát egy tökéletes baseball délutánon a Frontier Fieldben.

red hulu kapuas kratom hatások

A Buffalo az első játékrészben megszerezte a vezetést Christian Colon egyéni hazai góljával.

fogyókúrás szteroidok nők számára

Alec Keller a harmadik játékrészben kiegyenlítette a meccset egyedüli hazafutással a jobb pályára – ez a második a szezonban.

A Bölények visszakapták a vezetést a negyedik játékrészben Dilson Herrera sac repüléssel, és az ötödikben meghosszabbították George Springer RBI duplájával.

Springer 1-4-ig jutott a Bisons vezetőedzőjeként, és 2-12-vel áll a sorozatban.

A Wings (15-24) egyen belülre húzott az ötödik alján Yadiel Hernandez RBI duplájával, de nem jutott közelebb.

Ben Braymer rajthoz állt a Rochesterben, és elszenvedte a veszteséget, így 3 2/3 inning alatt két futást engedett három találatból. Nick Wells Braymer megkönnyebbülésében debütált a Red Wingsben, és két futást engedélyezett 2 1/3 inning alatt.

a youtube videók nem működnek Chrome-on

A sorozat negyedik meccse péntek este lesz a Frontier Fieldben. Az első fellépés időpontja 7:05.