A Syracuse uralja az NC államot az ACC torna nyitányában, 89-68 (teljes tudósítás)

A Syracuse minden bizonnyal úgy nézett ki, mint egy NCAA-tornacsapat, mivel könnyedén megküzdött a North Carolina State Wolfpack ellen, és 89-68-ra nyert az ACC-torna második fordulójában szerdán.

A Syracuse úgy nevezett az ACC-tornára, hogy tudta, hogy legalább egyet meg kell nyernie; és talán még több játékot, hogy NCAA-nál nagyobb ajánlatot kapjunk.

Az NCAA-torna buboréka idén annyira felhős, hogy nehéz eldönteni, hogy Syracuse kiütötte-e a tornajegyét, vagy csak életben tartotta-e a kijutási reményüket.

fehér véna vs vörös véna kratom

Akárhogy is, óriási győzelmet aratott az Orange, amely most egymás után verte meg a North Carolinát, a Clemsont és az NC State-t, karácsony előtti első hárommeccses győzelmi sorozatában.

A győzelem 16-8-ra javította a Syracuse rekordját. Az Orange 9-7-re végzett az ACC-ben.

A North Carolina State (13-10, 9-8) zsinórban öt meccset nyert a szezon végén.

A Syracuse továbbjut az első helyen kiemelt Virginia ellen az ACC-torna csütörtöki negyeddöntőjében. A játék délben kezdődik.

Buddy Boeheim, aki nem szerepelt az ACC első, második vagy harmadik összkonferenciájú csapatában, úgy játszott, mint egy egész konferencián részt vevő játékos: 27 pontot szerzett, ebből 20 pontot az első félidőben. Boeheim 16 mezőnykísérletéből 10-et hajtott végre, beleértve a 6-12-es lövést hárompontosra.

A JÁTÉK ÖSSZEFOGLALÓ LINKEI:

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

JIM BOEHEIM JÁTÉK UTÁNI SAJTÓKONFERENCIÁJA:

FÉL:

JÁTÉK ELŐNÉZŐ:

A Syracuse március 10-én, szerdán kezdi meg az utószezon játékát, amikor az NC State ellen játszik az ACC-torna második fordulójában. A Greensboro Coliseum tippje 12 órakor kezdődik.

seneca megyei humán társadalom ny

A „Cuse” remekül zárta az alapszakaszt, miután a múlt héten legyőzte North Carolinát és Clemsont a Carrier Dome-ban. Buddy Boeheim 26 pontot adott a narancsnak és elásott hat hárompontost a Tar Heels elleni 72-70-es győzelmen, míg Alan Griffin 22 pontos, 10 lepattanós dupla duplával 64-54-es győzelmet aratott a Tigers ellen. .

Az NC State perzselő szakaszt hozott össze, hogy lezárja a konferenciajátékot. A Wolfpack mind az elmúlt öt versenyét megnyerte, beleértve a 68-61-es győzelmet az ACC alapszakasz-bajnok virginiai bajnokságán február 24-én. A szakasz 13-9-re javította a csapat rekordját összességében és 9-8-ra a konferencia ellenfeleivel szemben.

A narancs 9-6-os előnyben van a Wolfpack elleni sorozatban. A felek kétszer találkoztak ebben a szezonban, és mindkét viadalon a Syracuse győzött. Január 31-én a narancssárga kilencpontos félidei hátrányból felkapaszkodott, és 76-73-ra nyert a Dome-ban. Kilenc nappal később, február 9-én a Cuse 77-68-ra diadalmaskodott Alan Griffin 22 pontja mögött.