Siracusa a Duke at the Dome kezébe kerül, 97-88 (teljes tudósítás)

Ahogy a csónak megküzd az árral, vagy a hóember ellenáll a napsütésnek, úgy a Syracuse Orange szombaton az elkerülhetetlen ellen küzdött.

A Syracuse vezetett az első 19 percben, de miután feladták a vezetést, az Orange lassan visszaesett, és szombat este 97-88-ra elveszítette a 9. helyen álló Duke Blue Devils-t a Carrier Dome-ban.

miért késik a posta

A Duke belüli méretével és a kerületi védekezési intenzitásával legyőzte Syracuse-t.

A JÁTÉK ÖSSZEFOGLALÓ LINKEI:

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

JIM BOEHEIM JÁTÉK UTÁNI Sajtókonferenciája:

hogyan szerezz több tiktok követőt

TÁRSADALMI:

ELŐNÉZET:

A Syracuse és a No. 9/8 Duke újabb fejezettel bővíti rivalizálását február 1-jén, szombaton a Tipoff a Carrier Dome-ban este 8-ra. Az Orange (13-8, 6-4) legutóbbi hat meccséből ötöt megnyert a szombati rangadó előtt.

A narancssárga ötmeccses győzelmi sorozata megszakadt egy 71-70-es hátrányban Clemson ellen kedd este. A Redshirt junior Elijah Hughes és a másodéves Buddy Boeheim 22 ponttal vezette a csapatot. A Syracuse 5-3-ra végzett januárban, ami magában foglalta a Virginia, a Virginia Tech és a Notre Dame győzelmeit is. Az Orange holtversenyben a negyedik helyen áll az ACC-ben 6-4-es konferenciacsúccsal.

A 9/8-as Duke kedden 79-67-es győzelmet aratott a Pittsburgh ellen. A Blue Devils 17-3-ra áll, ebből 7-2 az ACC-ben. Duke a második az ACC tabellán, és 3-1-re áll az idei szezonban a konferenciajátékban.

A thc méregtelenítésének legjobb módja

Duke minden idők sorozatát vezeti Syracuse ellen 9-6-ra, beleértve a tavalyi ACC-torna 84-72-es győzelmét. A vereségben Buddy Boeheim 15 pontot szerzett, és 3-5 volt a 3 pontos vonaltól. A 2019-es alapszakaszban a két alakulat felosztotta a sorozatot, és mindegyik nyert a másik hazai pályán. A Syracuse diadalmaskodott, 95-91-re hosszabbításban a Cameron Indoor Stadiumban, majd Duke nyert a Carrier Dome-ban 75-65-re.