Syracuse férfi lacrosse a Notre Dame-ba esik, 18-11 (teljes tudósítás)

A Syracuse 4-1-re vezetett az első negyedben, de a Notre Dame kilencgólos második negyede túl sok volt ahhoz, hogy az Orange felépüljön, mivel szombaton az írek 18-11-re gurítottak a Dome-ban.

A labdabirtoklás hiánya volt a tőr a negyedik helyen álló Syracuse számára (4-3, 1-2 ACC), aki 11 gólt szerzett annak ellenére, hogy mindössze kilenc bedobást nyert meg. A 9. számú Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) 23-32-re nyert az X-en, és 45-20-ra uralta a földlabdás csatát is. 6-ból 4-et gólra váltottak.

Stephen Rehfuss vezette a narancsot, három gólt szerzett a második sorozatban. Chase Scanlan, Owen Seebold és Brendan Curry is talált kétszer a kapuba. A Notre Dame játékosa, Pat Kavanaugh kilenc ponttal (4-5) vezet az összes gólkirály előtt, míg Griffin Westlin és Will Yorke négy-négy gólt szerzett.

Jamie Trimboli és Seebold egyaránt gólt szerzett az Orange színeiben a meccs első öt percében, majd Quinn McCahon gólja után Rehfuss páros találata következett, így ’Cuse nyolc percen keresztül 4-1-re vezetett.

Pat Kavanaugh megszerezte a napi első gólját, mielőtt Scanlan és Curry is gólt szerzett, így 6-2-re vezetett a Syracuse csapata számára, mindössze két perccel a második negyedben.

Ekkor nyíltak meg a zsilipek a Notre Dame előtt. Az írek a második negyedben kilenc gólt szereztek, a meccs következő 14 góljából pedig 12-t. „Cuse-nak sikerült összefűznie egy háromgólos mini sorozatot a harmadik negyed végén, és a negyedik negyedben három gólra húzott, de a Notre Dame mind a négy negyedik negyed gólját összeadta, így 18-11-re nyert.

A Syracuse az UAlbanyt fogadja csütörtökön 17 órakor. az ACC Networkön a következő mérkőzésén.