A Syracuse Mets 9-4-re verte a Worcester Red Soxot a sorozat fináléjában

A Syracuse Mets vasárnap délután 9-4-re verte a Worcester Red Soxot, így bebiztosította a sorozatgyőzelmet. Brandon Drury és Travis Blankenhorn vezetett, mindketten három találatot és egy hazai futást gyűjtöttek a győzelemben. Ennek eredményeként a Syracuse bekerül a Triple-A Final Stretch-be, holtversenyben az ötödik helyen a Triple-A Northeast divízióban Rochesterrel, de a Mets megnyerte a sorozatot a Red Wings ellen, így a döntetlen a Metshez tartozik.

A Syracuse (47-69-1) a második játékrész végén két hazai futást csúsztatott el, így korán vezetést szerzett. Travis Blankenhorn szólólövésével kivezette a keretet, így 1-0-s előnyhöz juttatta a metseket. Miután Chance Sisco és Wilfredo Tovar visszavonult, Cheslor Cuthbert kiszemelt. Martin Cervenka ezután két futamot lőtt át a bal oldali pályafalon, így 3-0 lett a Syracuse-ból.

piros vs zöld vs fehér kratom

A metsek a harmad végén újabb hazait ütöttek, ezúttal Brandon Drury ütőjéről szóló lövéssel 4-0-ra növelte az előnyt.

A Worcester (66-52) felére csökkentette a hátrányt a negyedik csúcsán. Jarren Duran egy duplával vezetett, Jonathan Arauz pedig egy single-vel követte. Miután Christian Arroyo leállt, Francy Cordero egy menetben duplázott, és megszerezte a Durant, és feltette a Woo Soxot a táblára, így 4-1 lett a Syracuse továbbra is az élen. Joey Meneses ezután egy futamot ütött be, és 4-2-re hozta Worcestert kettőn belül.

Az ötödik alján Albert Almora Jr. vezetett le a keretből egy duplával, majd Vientos Márk következett egy szinglivel, így a harmadik bázisra lépett Almora Jr. Khalil Lee egy sétát követett, hogy betöltse a bázisokat Brandon Drury számára, aki egy két futamú kislemezzel szállított 6-2 Mets-re. Durbin Feltman ezután kijött a Woo Sox bikavárából Daniel Gossett helyére. Miután Feltman visszavonult Blankenhorntól és Siscótól, Tovarral egy vad pályát dobott a tányérra, így Khalil Lee gólt szerzett, és 7-2-re vezette a Syracuse csapatát.

2000 dolláros havi ösztönző csekk

A hatodik tetején Cordero egy kiállást dolgozott ki a Red Soxnak. Meneses ezután szingli, és Corderót a harmadik bázisra emelte. Josh Ockimey feláldozta a középső pályát, és 7-3-ra hozta az eredményt, miközben a Mets még mindig az élen.

A Syracuse a hetedik alján növelte az összesítést. Lee egy duplával vezetett a keretből, Drury pedig singgel követte, ezzel Lee a harmadik helyre került. Blankenhorn ekkor lépett közbe, és egy menetes duplával kapcsolt be, így ötre növelte a különbséget, 8-3. Miután Sisco és Tovar kikapott, Cuthbert elindult, hogy betöltse a bázist Cervenkának, aki szintén gyalog hozta haza Druryt a harmadik helyről, és hat menetes előnyt szerzett 9-3-ra.

A nyolcadik hely élén Christian Arroyo vezetett a Red Sox-nak. Miután Cordero elindult, Meneses kiütött. Aztán Ockimey elindult, hogy betöltse a bázisokat, de Jeter Downs kiütött. Mivel a bázisok még mindig be vannak töltve, Johnny Pereda sétát tett, hogy elérje a futást, és 9-4-re hozzon az eredményt a Mets előtt.

A Syracuse most a Triple-A Final Stretch-be kerül, amely szerdán kezdődik a Scranton/Wilkes-Barre RailRiders ellen. A metsek öt meccset játszanak idegenben a RailRiders ellen, majd öt meccset otthon a Buffalo ellen. Az akció Moosicból (PA) kezdődik szerdán 18:35-kor.