A Syracuse Mets három futással előnyt szerzett a Buffalo Bisons ellen

A Syracuse Mets egyszer vezetett 5-2-re, de a Buffalo Bisons a meccs utolsó hat menetében 8-5-re megszerezte a győzelmet, és 12 meccsesre növelte győzelmi sorozatát péntek este a Sahlen Fielden.

A Buffalo (68-41) az első játékrész alján került a táblára. Forrest Wall levezető sétát végzett, és Tyler White-tal az asztalnál Wall ellopta a második bázist. Tyler White ezután szingli, így Wall a harmadik helyre került. Richard Ureña duplájával követte, Wall góljával 1-0-ra vezetett a Bisons.

Buffalo még egy futást adott a másodikban. Logan Warmoth egy kiállást dolgozott ki, majd Wall kiosztott, így Warmoth a harmadik helyre került. White követte egy áldozati légy, Warmoth góljával 2-0-ra a Bisons.

A Syracuse (42-67) a harmadik játékrész nagy csúcsával válaszolt, így megszerezte a vezetést. Cheslor Cuthbert húzott egy levezető sétát, majd Martin Cervenka leállt, de Cuthbert a második bázisra lépett a játék során. José Peraza ezután szingli, Cuthbert a harmadik helyre lépett. Mark Payton követte a sétát, hogy betöltse a bázisokat. Következő Wilfredo Tovar egy két futamú duplával szállított, így kettőre kiegyenlített a meccs. Khalil Lee követte, 3-2-re vezetve a metseket, az RBI duplájával a bal oldalon.

Az ötödik elején a Syracuse növelte előnyét. Tovar egy szinglivel vezetett, Lee pedig sétált. Miután David Rodriguez kiütött, Blankenhorn elindult, hogy betöltse a bázisokat. David Thompson ütésével a Bisons dobója, Ryan Borucki vad ziccerével hazahozta Tovart, és 4-2-re alakította a Mets-t. Aztán Thompson elérte a második alapember, Cullen Large mezőnyhibáját, így háromra növelte az előnyt, 5-2.

A Buffalo egyenlítené a meccset az ötödik végén. Wall duplát ért el, majd White kiütött. Ureña ezután szingli, így a Wall a harmadik bázisra került. Gregory Polanco egy menetes duplájával 5-3-ra alakította a meccset, még mindig a metsekkel. Ezután Large két menetes duplával kapcsolt be, és döntetlenre állt, 5-5.

A hatodik alján Nash Knight vezette le a keretet, és egy pályán eltalálta. Warmoth kiütése után Wallot és White-ot is sétálták, hogy betöltsék az alapokat. Ureña ezután egy áldozati legyet talált el, Knight góljával 6-5-re vezet a Bisons. Polancóval a táblán a Syracuse-ban védő Bradley Roney dobott egy vad pályát, így Wall gólt szerzett, a Buffalo kettőre növelte előnyét, 7-5.

A Buffalo egy biztosítási sorozattal zárta a nyolcadik helyet, hála White egyedüli hazafutásának 8-5-ös előnyért.

Mivel a Bisons még mindig három előnnyel vezetett, a Buffalo tehermentesítője, Trent Thornton kiszállt a bikakörből, és a kilencedik élére állt. A 27 éves játékos 1-2-3-as inninget adott, hogy megszerezze a védést.

A Mets and Bisons szombaton visszatér a Sahlen Fieldre a hatmeccses sorozat ötödik meccsére. Az első fellépés időpontja 18:05.