A Syracuse Mets három futással előnyt szerzett a Lehigh Valley ellen

A Lehigh Valley IronPigs 4-1-re végzett, és 5-4-re győzött a Syracuse Mets ellen a sorozat nyitányán kedd este a Coca-Cola Parkban.

A vereség ellenére David Thompson 3-3-ra végzett egy hazai futással és két RBI-vel a metseknek.

A Syracuse (39-61-1) a második játékrész elején került a táblára. Khalil Lee triplával vezetett. Thompson két futott hazai futással 2-0-ra vezette a metseket. Thompsonnak ez volt a második zsinórban elért hazai ütése, miután döntetlent ért el közvetlenül a Rochester elleni vasárnapi sorozat fináléja előtt.

A Lehigh Valley (46-55) a harmad végén szerezte első menetét. Mark Appel egy kiállást dolgozott ki. Miután Adam Haseley egy mezőnyjátékos választása mellett döntött, ellopta a második bázist C. J. Chatham mellett. Chatham ezután RBI duplájával csökkentette a hátrányt 2-1-re.

A metsek két futást tettek hozzá a hatodik élén. Két kieséssel, és senkivel sem, Lee-t ütés érte. Thompson ezután egy kislemezzel újabb slágert kapott. Miután Zach McAllister kiszállt a karámból Appel helyére, Travis Blankenhorn elindult. Ez felhozta Wilfredo Tovart, aki két futamot ütött, Lee és Thompson góljával 4-1-re vezette Syracuse-t.

Az IronPigs a hatodik alján válaszolt. Derek Hall szinglivel vezetett, majd T.J. Rivera két futott hazai futást ért el, így Lehigh Valley egyen belülre jutott, 4-3.

hogyan találja meg, hol dolgozik valaki ingyen

A hetedik alján Haseley eltalált egy levezető kislemezt. A Chatham egy előrevágott, két futamú hazai góllal 5-4-re vezette a Lehigh Valley-t.

Miután mindkét csapat elhagyta a bázist a nyolcadikban, továbbra is 5-4 volt az állás, a kilencedikre jutó IronPigs. Jeff Singer kijött a Lehigh Valley-i bikakaróból, és visszavonult Cuthbert és Mark Paytontól, majd feladta a két futam dupláját Albert Almora Jr.-nak.

Lee-vel az asztalnál Almora Jr. felszállt a harmadik bázisra egy labdán a földben, de a harmadik bázisnál az IronPigs elkapója, Tyler Heineman kidobta a játék döntőjéért.

A Mets és az IronPigs szerdán visszatér a Coca-Cola Parkba a sorozat második meccsére. Az első fellépés időpontja 19:05.