A Syracuse Mets a Worcester Red Sox mellett 7-1-re rúgott

A Syracuse elleni második meccsén Mark Vientos 3:3-as teljesítményt hozott az első Triple-A hazai futásával, és ezzel a ciklusban egy tripla shy-t végzett, és ezzel a Syracuse Mets meggyőző, 7-1-es győzelmet aratott. a Worcester Red Sox péntek este az NBT Bank Stadionban. A győzelem során a metsek szezoncsúcsot ütöttek, öt hazai futást, és 2-1-re vezettek a Red Sox elleni ötmeccses sorozatban.

A Syracuse (46-68-1) a harmadik játékrész végén került a táblára. Mark Vientos kettős duplát ért el, majd Khalil Lee a szezon 12. hazai futásával 2-0-ra vezette a metseket.

A Worcester (65-51) az ötödik játékrész elején vágott be a Syracuse vezetésbe. A keret Jeter Downs szóló hazafutásával indult, ami a második a sorozatban, és 2-1-re hozta az eredményt, miközben a Mets még mindig az élen.

A Syracuse gyorsan válaszolt az ötödik játékrész végén Drew Jackson szóló hazafutásával, így ismét kettővel, 3-1-re vezet a Syracuse.

A Mets kezdő dobója, Josh Walker szilárdan rajthoz állt a dombon, öt inningen ment keresztül, két ütéssel egy futást engedett meg, miközben két ütést járt, és hetet ütött ki. A megkönnyebbült Sean Reid-Foley követte Walkert, és a hatodik játékrészben kiütötte az oldalt a Major League rehabilitációs fellépésében.

A hatodik alján Cheslor Cuthbert beütött egy kettős triplát. Ezt követően Jackson ismét szállított, ezúttal egy RBI duplájával, amivel 4-1-es előnyt szerzett Syracuse-nak.

A metsek a hetedik végén még egy futást tettek hozzá, amikor Vientos megszerezte pályafutása első tripla-A hazai sorozatát, így 5-1-re vezetett a Syracuse.

A Triple-A Mets a nyolcadik helyen tartotta, amikor Cuthbert és Patrick Mazeika egymásnak ellentmondó egyéni hazafutásokat ért el, így a Syracuse megszerezte a meccs legnagyobb vezetését, 7-1-re.

A Mets és a Red Sox szombat este visszatér az NBT Bank Stadionba az ötmeccses sorozat negyedik meccsére. Az első fellépés időpontja 18:35.