A Syracuse Mets zsinórban a harmadik helyen végzett a Buffalo elleni 12-1-es vereséggel

A Syracuse Mets sorozatban harmadik meccsét bukta el a Buffalo Bisons ellen, és 12-1-re kikapott péntek este az NBT Bank Stadionban. Győzelmével a Buffalo 7-1-re javított a The Triple-A Final Strech-ben, míg a Syracuse 3-5-re bukik.

Buffalo (78-47) talált be először az első játékrészben. Mallex Smith levezető sétát végzett, majd Otto Lopez kirepült. Miután Kevin Smith kiütött, Gregory Polanco egy kiütést ütött, ezzel a harmadik bázisra helyezte Smitht. Tyler White ezután egy futamot ütött, Smith gólt szerzett, így a Bisons korán 1-0-ra vezetett.

A Buffalo növelte előnyét a harmad elején, amikor Mallex Smith hazai pályán 2-0-ra ütötte az állást.

méregtelenítés thc 24 órán belül

A negyedik negyedben Cullen Large levezető sétát dolgozott ki Buffalonak. Christian Colón kiugrása után Juan Graterol kiszemelt. Logan Warmoth egy sétával követte, hogy betöltse a bázisokat. Aztán Smith ismét teljesített, ezúttal egy két futásból álló single-vel, amivel 4-0-ra növelte a Bisons előnyét. Ezt követően Lopez egy áldozati legyet ütött, ezzel hazahozta Warmothot, és 5-0-ra hozta az állást.

A Buffalo az ötödikben még három futást adott, a Polanco egyedüli hazai futásából indulva 6-0-ra. Miután White kiesett, Large-et eltalálta a Syracuse kezdő dobója, Zack Godley. Aztán Godley Colónt is megütötte egy szurokkal, hogy első és második bázisra helyezze a futókat. Tom Hackimer ezután kijött a szirakuszai bikakaróból, hogy helyettesítse Godleyt. Hackimer elment Graterolba, hogy megtöltse a bázisokat. Ezután Warmoth beütött egy két futamú kislemezt, így 8-0 lett a Bisons.

2000 dolláros ösztönzőcsekk frissítés

A Buffalo ismét hármast hozott fel, ezúttal a nyolcadik helyen. Smith húzott egy levezető sétát, majd Polanco beleütközött egy mezőnyjátékos választásába, mivel Smith visszavonult a második bázison. White követte a sétát, hogy a futókat helyezze az első és a második helyre. Knight kirepülése után Colón egy menetben duplázott, megszerezve Polanco-t, és 9-0-ra növelte az előnyt. Ezután Graterol két futamot ütött be, ezzel 11-0-ra növelte az előnyt.

A Syracuse (50-74-1) végül a nyolcad alján került a táblára. Khalil Lee és Brandon Drury egyesével vezette a játékrészt. Cheslor Cuthbert ezután kirepült a jobb mezőre, így Lee a harmadik helyre került. David Thompson követte, és bepattant a sekély középpályára, ahol a Buffalo második alapembere, Nash Knight hátrált, és nem sikerült elkapnia, amikor a labda elesett, Lee pedig hazajött, és gólt szerzett, így 11-1-re alakította az állást, miközben Buffalo még mindig az élen. Druryt a második helyen dobták ki a mezőnyjátékos választása miatt.

A kilencedik tetején Lopez beütött egy kislemezt, majd Smith sétált. Polanco egy góllal beütötte Lopezt, és tizenegyre növelte a Buffalo előnyét, 12-1.

A Mets and Bisons szombaton visszatér az NBT Bank Stadionba a sorozat negyedik meccsére és a 2021-es szezon utolsó előtti meccsére. A Syracuse jobbátlövője, Vance Worley a Buffalo déli mancsával, Zach Logue-val néz szembe. Az első fellépés időpontja 18:35.