A Syracuse Mets zsinórban a harmadik helyen végzett, 12-5-ös vereséggel a Worcester ellen

A Worcester támadása ismét kitört, és a Red Sox szerda délután 12-5-re végzett a Mets ellen, 2-0-ra vezetve a hat meccses sorozatban. A Woo Sox összesen tíz futást ért el a negyedik és az ötödik játékrészben, és elhúzta Mets csapatát az NBT Bank Stadionban tartott virtuális oktatási napon. A virtuális oktatási napra egy személyes esemény helyett került sor, és lehetővé tette a Syracuse és Worcester diákok számára, hogy online és osztálytermükben nézhessék a meccset.

A Worcester (19-13) ott folytatta, ahol kedd este abbahagyta, és az első játékrész elején futott be, és megkezdődött a szerdai meccs. Marcus Wilson egy kieséssel, és senkivel sem lőtt szólót a 315-ös Bullpen Bar felett a bal oldalon, így a Woo Sox korán 1-0-ra vezetett.

A youtube nem tölt be megfelelően a chrome-on

A második játékrészben ismét Worcester hazai futása zajlott. Johan Mieses egyéni hazai futást végzett a bal középső mezőnynek, és a Red Sox 2-0-ra felment.

A Syracuse (11-21) a második játékrész alsó felében két kiütéssel válaszolt. Wilfedo Tovar nem volt rajt, és ketten alul. Ezt követően Martin Cervenka egy vonalvezetést balra lőtt, majd Drew Jackson két futású duplát ért el Tovar és Cervenka góljával, és 2-2-re kiegyenlítette a meccset. Aztán Albert Almora Jr., aki MLB-rehabilitáción van a Syracuse-ban, két futamot szívott át a bal oldali pálya falán, így 4-2-re megszerezte a Mets első vezetését.

Worcester úgy döntött, hogy játékban tartja kezdő dobóját, Raynel Espinalt, és nem okozott csalódást. A jobb oldali négy egymást követő tökéletes inninget adott négy futott másodperc után, és hat bedobással, négy futással, két sétával és három leütéssel fejezte be a meccset.

vissza kell-e fizetnie az ingercsekket

A negyedikben Worcester öt futást ért el két kihagyással, így visszaszerezte a vezetést. Wilson egy bal oldali góllal beindította a rangadót, Jack Lopez gólját szerezte, és 4-3-ra csökkentette a hátrányt. Ezzel véget is érne a Syracuse kezdőjátékosa, Thomas Szapucki napja, őt Marcel Rentería váltotta. Az első ütő, akivel Rentería szembesült, Franchy Cordero a bal oldali pályán végzett, és 4-4-re kiegyenlítette a meccset. Ezt követően Michael Chavis három futamot ütött be, így a Woo Sox 7-4-es előnyhöz jutott. Szapuckinak két futást számoltak ki, miután kiszállt, és az utolsó sorában három és kétharmados bedobás, öt futás, három gyaloglás és három leütés szerepelt.

A pontozás folytatódott a Red Sox számára az ötödikben, öt futást hozzáadva az összesítéshez. Lopez duplázott Jonathan Araúz góljával, így 8-4-re Worcester-előnyt szerzett. Aztán a megtöltött alapokkal Wilsont egy szurok találta el, Chris Hermann pedig 9-4-es vezetést szerzett. Cordero következett, két menetes duplát hasított jobbra, ezzel hétre növelte a Worcester előnyét, 11-4. A játékrész utolsó futása Jeter Downs áldozati lövéséből fakadt, ezzel hazahozták Wilsont, és 12-4-re alakították a Red Sox-ot.

A hetedikben a metsek visszakerülhettek a táblára. Tovar és Cervenka is szingli, és egy Jackson-kihagyással Tovar a harmadik bázisra, Cervenka pedig a második helyre került. César Puello egy beíveléssel követte Tovart, és 12-5-re húzta el az állást Worcester előtt. A két kieséssel és a kanyarokban lévő futókkal az Orlando Calixte 6-4-es eredményt ért el, a Syracuse pedig két futót szorongatott.

medicina 60 éves korában javaslat

A kilencedik helyen a Syracuse a poszton játszó Sebastian Elizalde-ot állította pályára, a 11 éves veteránnak ez volt az első alkalma a dombon. Folytatta az 1-2-3-as inning összeállítását, és megdöntötte kalapját a tömeg előtt a dúc felé menet.

A Worcester így is nyert, 12-5-re, így megnyerte a hatmeccses sorozat második meccsét. A Mets és a Red Sox holnap este ismét megmérkőzik az NBT Bank Stadionban. Az első fellépés 18:35-kor lesz.