A Syracuse Mets 5-4-re kikap a Worcester Red Sox ellen

Connor Wong kilencedik játékrészének hazai futása eredményeként a Worcester Red Sox (65-49) 5-4-re nyert a Syracuse Mets (44-68) ellen kedd este az NBT Bank Stadionban zajló sorozatnyitón.

Wong a kilencedik inning tetején érkezett két outtal, és senki sem volt rajta, és a syracuse-i tehermentesítő Franklyn Kilome ellen ütött. A 25 éves játékosnak már volt egy hazai futása aznap, és ezen az ütésen megsemmisítette a másodikat, egy szólórobbanást, amely a bal középen csapódott le az eredményjelzőről. Ez volt a meccset megnyerő ingadozás, hiszen Eduard Bazardo egy gól nélküli kilencedik gólt dobott, ezzel megpecsételve első tripla-A-győzelmét, valamint az országúti csapat 17. győzelmét 20 meccsből.

az ujjak segítik a keresett állásokat

Worcester megkezdte a két ütő gólt a meccsen – miután Chad De La Guerra duplázott az első játékrészben, Wong egy egységgel hozta haza azon az éjszakán, amikor Wong végül három RBI-t adott le.

A metsek három sima futással válaszoltak, kettővel a harmadikkal és még egynel a negyedikkel. Harmadikként a kezdő Raynel Espinal megengedte Mark Payton tripláját, egy ütéssel később Payton pedig Wilfredo Tovar által centerezéssel érkezett haza. Egy duplázás után az egykori Red Sox Jose Peraza egy duplát hasított balra, és egy gólt szerzett. Egy játékrészsel később Chance Sisco triplázott és gólt szerzett David Thompson egyesével, így 3-1-re vezet a Syracuse.

Syracuse vs boston egyetemi futball

De a WooSox, aki visszatért a múlt heti sorozat nyitására a Lehigh Valley ellen, ismét megtette ezt a hét első meccsén az NBT Bank Stadionban. Jeter Downs az ötödik játékrészben átsuhant a bal oldali középpálya falán, és egy inninggel később Johan Mieses egy sikoltozó vonalvezetést zúzott le a bal oldali pályafal felett, így döntetlen lett az állás.

Downs hazai futása volt a 12. és augusztus 17. óta az első, míg Miesesnek a negyedik futama volt az utolsó 20 meccsén.

Mark Payton 4-3-ra alakította a Syracuse-t a hetedik játékrészben, amely az Espinal által engedélyezett nap utolsó futama. A jobbátlövő 6.1 inninget húzott át, így négy futást engedett meg a szezoncsúcsot jelentő nyolc találaton, öt kiütéssel.

Egy lejjebb a nyolcadik helyig Wong érkezett a tányérhoz, amivel Tom Hackimer ellen vezetett. Wong 2-1-re dolgozta fel a labdát, majd a másik irányban mélyre tépte a labdát, és a bal oldali pályafal fölött lecsapott a lécről, így döntetlent ért el. Egy játékrészrel később ez lett az első Triple-A multi-homer meccse a meccs győztesével.

legjobb zsírégető kiegészítők nők számára

A WooSox szerdán 18:35-kor folytatja a hatmeccses sorozatot. a Syracuse Mets ellen az NBT Bank Stadionban. A worcesteri Kutter Crawford (2-4, 5,24) Zack Godley-val (6-6, 3,92) mérkőzik meg.