A Syracuse Mets ólomja elpárolog a Red Sox elleni 7-4-es vereségről

A Syracuse Mets és a Worcester Red Sox oda-vissza küzdött, a Mets három játékrész után 4-1-re vezetett, de a Red Sox visszajött, és 7-4-re megnyerte a meccset csütörtök este a worcesteri Polar Parkban. A New York Mets mezőnyjátékosa, Brandon Nimmo rehabilitációs megbízatást kezdett Syracuse-ban. A tervek szerint Nimmo háromszor lépett pályára, 0-3-at játszott, és három inninget játszott a középpályán.

A Worcester (4-5) az első játékrész alján került a táblára. Jarren Duran egy ziccerrel vezetett, és ellopta a második bázist. Két ütővel később Chris Herrmann egybevágott, belőve a Duran 1-0-s Red Sox vezetését.

A Syracuse (2-7) erőteljes választ adott a második játékrész elején. Két outtal Johneshwy Fargas és Martin Cervenka is gyalogolt, hogy az első és a második helyre helyezze a futókat. David Thompson három futással a bal oldalra futott, így a Syracuse 3-1-re vezetett.

fogyasztói jelentések online ingyenes próbaverzió

A metsek a harmadik játékrészben Jake Hager szólóban futottak be, így 4-1-re vezettek a keretből. A hazai futás meghosszabbította Hager ütési sorozatát a ligacsúcs kilenc meccsére.

A Red Sox csökkentette a Mets előnyét a negyedikben. Herrmann egy duplával vezetett, a Yairo Munoz feláldozási buntján a harmadik bázisra lépett, Herrmann pedig egy Michael Gettys egyetlen góljával 4-2-re alakította a labdamenetet.

melyik országban a legalacsonyabb a minimálbér

Worcester egészen visszajött az ötödikben. Jack Lopez egy szinglivel vezetett. Josh Ockimey két futamú hazai góllal 4-4-re elhúzta a Red Soxot a Mets ellen.

A Red Sox a hatodikban visszavette a vezetést. Munoz eggyel duplázott. Egy vad pályán Munoz a harmadik helyre került. Miután Gettys kiütött, Cesar Puello felpattant egy labdát a jobb középső pályára, amit a metsek hibásan játszottak el, mert Munoz gólt szerzett, így a Red Sox 5-4-re vezetett.

A Worcester növelte előnyét a hetedikben, köszönhetően a Duran két futamának köszönhetően a jobb oldali falon átzúzott labdával, így 7-4 lett az állás.

A Syracuse és a Worcester a sorozat negyedik meccsével folytatja hatmeccses sorozatát péntek este. A jobbátlövő Jordan Yamamoto a Metsben lesz a dombon a Red Sox balkezese, Kyle Hart ellen. Az első fellépés időpontja 18:35.