A Syracuse Mets 7-2-re elveszítette a sorozat fináléját az IronPigs ellen

A Syracuse Mets 7-2-re kikapott a Lehigh Valley IronPigs ellen vasárnap délután az NBT Bank Stadionban. A vereséggel a metsek hat meccsből négyet buktak az IronPigs ellen ezen a hazai pályán.

A harmadik játékrész elején a Lehigh Valley (11-7) megkezdte a gólgyártást. Luke Williams elindult a keret megkezdéséhez, a második bázisra lépett egy vad pályán, és a harmadik helyre a Roman Quinn áldozati bunttal. Mickey Moniak egy góllal követte a Williamst, amivel 1-0-ra vezet az IronPigs. Két ütéssel később, két kieséssel Ruben Tejada sétált. Cornelius Randolph két futott duplájával követte a középső pálya falát, Moniak és Tejada gólt is szerezve ezzel 3-0-ra.

Az IronPigs tovább növelte előnyét a hatodik helyen. Ryan Cordell két kieséssel és futással az első és a második szakaszban egy csípős, három futott hazafutást ért el, ami csak a jobb oldali vonalon maradt, így a Lehigh Valley 6-0-s előnyhöz jutott.

A Syracuse (4-14) a hatodik alján szerezte első menetét. A Mets tehermentesítője, Marcel Rentería egy bunt single-vel vezetett. Két ütővel később Nick Meyer duplázott a bal oldali sarokhoz, Rentería pedig megkerülte a bázist, és gólt szerzett, és a metseket a táblára juttatta, így 6-1 lett a hátrány.

Lehigh Valley a hetedikben válaszolt. Két outtal Randolph duplázott. Listi ütésével Randolph ellopta a második bázist. Listi ezután egyedül hozta haza Randolphot, és hatra tolta az előnyt az IronPigsnek, 7-1.

A metsek még egy futást szereztek a nyolcadikban. Sebastian Elizalde szinglivel vezetett. Két ütővel később David Thompsont ütés érte. Két ütőt követően Quinn Brodey két kiütést ért el, amivel Elizalde gólt szerzett a második bázisról, így a meccs végeredménye 7-2.

A Syracuse-nak hétfőn szabadnapja van, mielőtt Rochesterbe utazna, hogy kedden a Red Wings ellen kezdjen egy hat meccses sorozatot.