A Syracuse Mets zsinórban hatodik vereséget szenvedett, 11-2-re elveszítette a Worcestert

A Worcester egy nagy estét a támadásból és a dobó Kyle Hart lenyűgöző kiesését használta fel, hogy 11-2-re legyőzze a Syracuse-t, és ezzel sorozatban hatodik vereségét adja a metseknek szombat este az NBT Bank Stadionban.

Worcester (22-13) nem vesztegette az időt azzal, hogy felkerüljön a táblára. Jarren Duran a Mets kezdője, Jerad Eickhoff vezetésével 1-0-ra vezette a Red Soxot az első játékrészben.

A harmadikban a Woo Sox első alapembere, Michael Chavis folytatta az áramellátást. Marcus Wilson és Franchy Cordero gyaloglása után Chavis három futamot indított, így 3-0-s előnyhöz juttatta a Worcestert. A homer Chavis harmadik hazai ütése volt ebben a sorozatban.

A Red Sox a negyedikben is betalált. Jonathan Araúz egy sétával vezetett le a keretről. Ezt követően Chris Herrmann egy duplát hasított a jobb mezőnybe, Araúz pedig továbbjutott a harmadik helyre. Jack López követte, és egyetlen labdával centerezett, és gólt szerzett Araúznak, így 5-0 lett Woo Sox, miközben Hermann a harmadik helyre lépett előre. Később Eickhoff vad pályája hazahozta Hermannt, a Worcester pedig 6-0-ra növelte előnyét.

A youtube nem játszik le krómban

Eickhoff napja egy gól nélküli ötödik játékrész után ér véget. A 30 éves játékos öt inninget dobott, hat futást adott hat találatra, miközben négyet sétált és ötöt kiütött.

Worcester még több futást adott a hatodikban, amikor Syracuse két meg nem érdemelt futást hagyott gólt két hiba miatt, így a Red Sox 8-0-s előnyhöz jutott.

A hetedikben a jobbkezes dobó, Josh Hejka debütált a Triple A-ban. Összehozott egy 1-2-3 inninget, két földelést és egy repülést kényszerítve.

a fanduel sportfogadás legális ny

A Syracuse (11-24) végül átfutott a hetedik alsó felében. Drew Jackson egy alapszabály duplával vezetett a bal mezőn. Wilfredo Tovar egy szinglivel követte, így a futók az első és a harmadik bázisra kerültek. César Puello ezután kettős játékba kezdett, de Jackson a harmadik helyről gólt szerzett, így a metsek a táblára kerültek, de még mindig lemaradtak, 8-1.

Worcester még több futást szerzett a nyolcadik helyen. Mivel az első és a harmadik helyen futottak, és nem volt kiszálló, Wilson lehetőséget biztosított az RBI-nak, hogy egy mezőnyjátékos gólt szerezzen Lopeznek, és növelje az előnyt 9-1-re. Cordero követte, és Hejkáról egy két futamú homert robbantott a jobb mezőre, 11-1-re alakítva a Red Sox-ot.

A metsek még egy futást kaptak a meccsen a nyolcad alján. Khalil Lee egy kiesés mellett a szezon első nekifutását a bal oldali középső pályafalon robbantotta át, így a meccs végeredménye 11-2 lett.

Ez lenne az utolsó játékrész, amelyet Hart dobott be. A Red Sox balkezese hét inninget dobott be, miután a jobbátlövő John Schreiber megnyitotta a meccset a dombon, és gól nélküli első inninget dobott. Hart öt ütést és két sétát engedélyezett, de csak két futást, miközben négy ütőt ütött ki. A 28 éves játékos karriercsúcsát jelentő 109 pályát dobott.

A Syracuse megpróbálja elkerülni a vasárnap délutáni Worcester elleni összecsapást. A sorozat fináléjának első felvonása 13:05-kor lesz. az NBT Bank Stadionból.