A Syracuse Mets kettős fejlécet osztott a Bisons-szal

A Buffalo és a Syracuse kettős meccsen találkozott egymással pénteken, miután a csütörtöki meccset az eső miatt elhalasztották. Az első meccs extra inningbe ment, amikor a Buffalo 5-4-re nyert, Dilson Herrera sétajátékával a nyolcad végén. A második meccsen Cheslor Cuthbert és David Thompson hazai futása mögött a Mets 6-3-ra vezette a Bisons-t.

Az első játékban a Syracuse (10-18) hevesen kezdett, köszönhetően az első játékrész elején elért négy egyesnek. Luis Guillorme, aki a Major League rehabilitációs megbízatásán van Syracuse-ban, egy egyszeri kislemezt rögzített az első helyen. David Thompson követte saját kislemezével. A meccs első menete az Orlando Calixte két kieséses RBI-egyesének köszönhető, amely Guillormét szerezte meg. Khalil Lee ezután egy szinglit küldött a bal mezőre, de a második bázison kidobták, és megpróbálta duplává nyújtani. Thompson és Calixte azonban gólt szerzett a játék során, és 3-0-ra alakította a Syracuse-t.

Buffalo (14-12) válaszolt az első félidőben. Kevin Smith Guillorme két outjával dobóhibát ért el, ami visszatért a Syracuse-ba, amikor a következő ütő, Riley Adams két futamot indított a Mets kezdője, Thomas Szapucki ellen, így 3-2-re csökkentette a Buffalo hátrányát. .

Spanyolország nyitva áll az amerikai turisták előtt

A harmad tetején Patrick Mazeika, aki az idei szezonban a Syracuse elleni négy meccsen hat találatig jutott, egy RBI-duplával 4-2-re növelte a Mets előnyét. A Syracuse nem szerzett több gólt a harmadikban, így két futó megakadt a bázison.

A negyedik negyed végén, amikor a Syracuse még mindig 4-2-re vezetett, Adams második hazai futásával ismét betalált a metseknek. Egy szólólövés volt a pálya bal oldalára, így 4-3 lett.

A két Adams hazafutást leszámítva Szapucki jól mutatta be a metseket. A bal oldali játékos öt inninget ment, három futást engedett, de csak egyet szerzett, miközben leadott két találatot és hét ütőt ütött ki. Szapucki a legutóbbi 11 ütőből tízet visszavonult.

A hatodik alján Franklyn Kilomé szállt ki a bikakaróból, és bajba került. Egy dupla és két séta után a Bölények megrakták a bázisokat úgy, hogy senki sem volt kimenve. Kilomé ezután leütötte a Cullen Large-ot és a Forrest Wall-t, és egy távolabbra volt attól, hogy kijusson a dugóból. Logan Warmoth azonban döntetlent végzett, így 4-4-re állt. Trey Cobb lépett pályára a Syracuse színeiben, és kikényszerítette a talajt, hogy a hetedik játékrészben döntetlenre érkezzen.

A hetedik alján Buffalo ismét feltöltve hagyta a bázisokat. Cobb nagyot ütött, és az egyik duplafejes játékot extra inning-be küldte.

Miután a metseknek nem sikerült átrohanniuk a nyolcadban, Stephen Nogosek a nyolcad alsó részében szerezte meg a labdát Syracuse számára. Large indult a második bázison a Bisonsnál, és a harmadik helyre került egy bunt single után, amellyel Wall vezette a játékrészt. A kanyarokban lévő futókkal Nogosek először kiütötte Warmothot a játékrészből.

szűkös és hanyag penn yan

Herrera ezután a tányérhoz lépett, és balra vágott egy RBI-egyet, ezzel Wall gólt szerzett, és 5-4-re megnyerte a meccset a Buffalonak.

A második játszmában a Bisons ott folytatta, ahol abbahagyta, és az első játékrész végén egy Tyler White RBI-singliből futott be, és 1-0-ra vezetett.

mikor küldik ki a következő ingerellenőrzést

A metsek nagyot válaszoltak a második játékrészben. Az egész Wilfredo Tovar sétával kezdődött. Tovar ezután egy vad pályán haladt előre. Két ütővel később Khalil Lee duplázott a középső pályára, gólt szerzett Tovarnak, így 1-1 lett. Ezután Cheslor Cuthbert, a Syracuse Met első ütőjében, egy két futott hazai labdát ütött balra a labdapályáról, így 3-1-re vezetett a Mets. Cuthbert csütörtökön aláírta a kisebb bajnoki szerződést a metsekkel.

A harmad végén White újabb RBI-t szerzett. Ezúttal egy kettős ziccer volt a jobb oldalon Richard Ureña góljával, és egy menetre csökkentette a hátrányt, 3-2.

Tylor Megill első rajtja során a Syracuse-ban négy inninget ment, négy találattal két futást engedélyezett, kettőt gyalogolt, és négyet kiütött. A 25 éves játékost nemrég hívták a Double-A Binghamtonból, ahol 2-1-es rekordot és 3,12-es ERA-t tartott a Rumble Ponies öt rajtja során.

Miután a harmadik és a negyedik játékrészben nem szereztek gólt, a metsek három felfutást tettek fel az ötödikben. Martin Cervenka egy szinglivel vezette le a játékrészt, majd Drew Jacksont is ütés érte. Cervenka a harmadik bázisra költözött egy Sebastian Elizalde repülésével a jobb mezőre. Cervenka egy vad pályán szerzett gólt David Thompson ütésével, ezzel 4-2-re előnyben részesítette a metseket. Thompson ezt követően elindította a szezon hetedik hazai pályáját, ezzel megbuktatta a meccset, és 6-2-re vezetett a Syracuse.

Miután Corey Oswalt bedobott egy gól nélküli ötödik játékrészt, Marcel Rentería befejezte a meccset a Syracuse színeiben, két inningben fordult, így egy meg nem nyert futást tett lehetővé, amikor a metsek 6-3-ra megnyerték a meccset.

A Mets and Bisons szombat este visszatér a pályára a hatmeccses sorozat ötödik meccsére. Az első fellépés a trentoni ARM & HAMMER Parkból 18:30-kor.