W-FL péntek: Wayne legyőzte a Newarkot, a Mynderse-t, vissza a csúcsra Keleten; Whitman sorozatban 11. nyer; Lady Blue Devils felső Genf

A Wayne Eagles sorozatban a 9. győzelmet aratott péntek este, legyőzve a Newarkot, és kiütötte a Reds-t a Finger Lakes East csúcsán, Mynderse-vel, aki 9 pontos félidei hátrányt törölt Genfben, és legyőzte a Pantherst. Nyugaton Marcus Whitman zsinórban 11. győzelmével (leghosszabb jelenlegi sorozata a Wayne-Finger Lakes-ben) folytatja a bajnokságot, és 4,5 meccses előnyre tett szert. A lányok akciójában a Mynderse Lady Blue Devils megvédte a vezetést a Finger Lakes East első helyén Genf leverésével a Seneca Fallsban.

A péntek esti akció teljes eredményei a fiúk és lányok számára a helyi keményfán, a frissített tabellákkal, a közelgő menetrendekkel és az éjszaka legnépszerűbb tweetjeivel a Wayne-Finger-tavak túloldaláról…

A pénteki W-FL Boys kosárlabda eredménytábla:

#1 Newark 47 és #4 Wayne 52
WYN (11-2) – Logan Blankenberg 21; Nick Carmichael 12; Braeeden Zenelovic 8, 8 reb
ÚJ (10-4) – Nate Beard 13

# 2 Mynderse 53, Genf 42
GEN (4-9) – Tyler Tyson 15; Raheem Holmes 10
MYN (14-1) - Jake Mein 15; Kellen Caraher 10
* A félidőben a Genf 29-18-ra vezetett, de a Blue Devils 22-8-ra legyőzte a Pantherst a 3Q-ban.
* Mynderse 19/24-et lőtt a szabaddobásvonalról

Forever bélyegek ára 2018

Midlakes 37 és Penn Yan 51
PY (8-6) – Desmond Battin 18; Dylan Stape 16, 15 reb; Derrick Riviello 9 (3-3 pont)
MID (6-7) – Trevor Milliman 10; Devon Hicks 8
* Midlakes 5 zsinórban veszített

HAC 48, Nápoly 58
NAP (6-6) – Nick Green 13; Zach Dormer 12; Evan Bay 10
HAC (4-8) - Xavier Israel 20

Bloomfield 49, 6. Marcus Whitman 60
MW (11-2) – Gavin McCumiskey 15, 6 blk, 9 reb; Nick Young 13; Riley McLoud 12; Burlin Allen 11, 8 ast
BLM (6-8) – Patrick Geitner 17; Tanner Kimball 10