A Yankees a White Sox három meccses söprését fejezte be

Aaron Judge rengeteget dolgozott, hogy hazakényszerítse a döntő futamot, miközben a Yankees idei negyedik sétabeli győzelmét ünnepelte, győzelmi sorozatát a White Sox elleni 5-4-es győzelemmel meghosszabbította a szezoncsúcs hat meccsére. Vasárnap délután a Yankee Stadionban.

Türelmet mutatva Judge egy 3-1-es Liam Hendriks gyorslabdára nézett a magasban, és kilépett a támadási zónából, lehetővé téve Clint Fraziernek, hogy beügesse a győztes futamot. A ralira azután került sor, hogy Aroldis Chapman elérte idei első megszerzett futását a kilencedik felső felében Andrew Vaughn ellentétes mezőnyében.

Gleyber Torres és Frazier három-három találatot simogatott meg a jenkieknél, akik öt éles keretet kaptak a kezdő Jameson Taillontól. Folytatva a Corey Kluber nem ütős játékával kezdődő szakaszt, a Yanks kezdői 2002 áprilisa óta a leghosszabb gól nélküli sorozatuktól távol tartanak (35 1/3 inning).

Taillon két találatot szórt, két ütést adott ki, és négyet ütött ki a 80 ütésből. Korán támogatta őt Torres, aki az első játékrészben két-két futással szingli meg Dallas Keuchelt. Torres később még egy találatot adott, és 11 a 18 ellenében nyolc RBI-vel öt meccsen, mióta aktiválták a sérültek listájáról.

A New York-i harmadik futam az ötödikben ért el, amikor Gio Urshela egy alapokkal terhelt kettős játékba pattant bele. A balkezes Wandy Peralta két futamot engedett José Abreunak a hatodikként. Yasmani Grandal egy szólólövést vágott közvetlenül a jobb oldali fal fölött Chad Greennel szemben a hetedikben, elkerülve az ugráló Frazier megfogását.