358 THUNDER: Stewart Friesen, Marc Johnson, Mat Williamson gólt szerez a csütörtök esti Thunder győzelme

Titánok csatája indult a 2022-es DIRTcar 358 Modified Salute to the Troops 150 számára a NAPA Auto Parts Super DIRT Week 50. futamán. Az időfutamok és a három kvalifikációs előfutam csütörtök este az Oswego Speedwayn 30 versenyzőt zártak be a szombati főversenyre, és megmutatták, kik lesznek a legjobb versenyzők.

A délután folyamán Stewart Friesen egy újabb meglepetéssel gazdagította a Super DIRT Week statisztikakönyvét. A címvédő Tisztelet a csapatoknak 150 bajnoka 21.604 második körrel megszerezte első SRI Performance Pole Award díját a versenyen.

ponderosa steakhouse helyek a közelemben

„A gyakorlatban nem tettünk túl sokat, őszintén szólva, csak néhány apróságot” – mondta Friesen. „Elsőként jutottunk ki egy friss pályára az első csoportban. Nem tudom, hogy ez fájt-e vagy segített-e, de végig tudtuk ragaszkodni hozzá.”

Marc Johnson megszerezte a Finishing Touch Construction Outside Pole Award díjat, ezzel pedig Mat Williamsonnal (harmadik), Rocky Warnerrel (negyedik), Gary Lindberggel (ötödik) és Matt Shepparddal (hatodik) zárta a rajtpozícióját a szombati játékhoz. Aztán az éjszaka folyamán a DIRTcar 358 Modified három kvalifikációs futamba került. Mindegyik 20 kör, és nyolcat átvitt a 150-es csapatok tiszteletére.

Selejtező 1. előfutam

Friesen ott folytatta, ahol abbahagyta az éjszaka első DIRTcar 358 módosított kvalifikációs futamán, a rajtnál a mezőny előtt indult, és nem nézett vissza. A második helyezett Rocky Warner megpróbálta kihívni a Super DIRT Week hatszoros bajnokát az élre a futam első negyedében, de a féltávra Friesen megtalálta a ritmust, és elhúzott.

nem tud videót lejátszani Chrome-on

Mögöttük Erick Rudolph volt mozgásban a záró körökben. Két körrel a vége előtt másodikként megelőzte Warnert, de ekkor már Friesen egyből előrébb járt. Friesen vitte haza a győzelmet és az 1000 dolláros csekket, míg Rudolph a második, Warner a harmadik, Peter Britten a negyedik és Lance Willix az ötödik helyen végzett.

Selejtező 2. előfutam

Friesenhez hasonlóan Johnson is megőrizte lendületét az éjszaka folyamán azzal, hogy megnyerte a második kvalifikációs futamot. A versenyzők szélhámos galériája azonban az utolsó körig „The Dark Knight”-ra vetődött. A futam elején Johnson a harmadik helyre esett, Gary Lindberg megelőzte őt az élen, Jimmy Phelps pedig a második helyen. Aztán Max McLaughlin megtalálta a tapadást a pálya magas oldalán, és előreugrott, visszalökve Johnsont a negyedik helyre.

McLaughlin három körig tartotta a vezetést, mielőtt Lindberg visszalopta magát egy 6. körös újraindításkor. Ezzel egy időben Johnson megkezdte az előrehaladását. A 8. körben megtalálta az utat a második helyre, majd megkezdte Lindberg vadászatát. Johnson egy autónyi távolságon belül tudott eljutni Lindberghez, de soha nem tudta elhaladni mellette. Aztán Johnsonnál a szerencse, míg Lindbergnél a balhé.

Az utolsó körben Lindberg nehezen tudott megkerülni egy körautót az 1-es kanyar előtt, így Johnson alá tudott merülni. A két vontatott egészen a kockás zászlóig száguldott, Johnson pedig egy lökhárítónál szegte Lindberget a győzelemért.

példák a történelem csapásaira

„Egész héten nagyon jó autónk volt” – mondta Johnson. „A legjobb 10-ben, az első ötben voltunk, minden alkalommal, amikor eléggé kiestünk. Örülök, hogy mögöttem vannak a srácok, és jó autót adok, hogy jól helyezkedhessek el.” Lindberg a második, Anthony Perrego a harmadik, Larry Wight a negyedik, McLaughlin pedig az ötödik helyen végzett.

Selejtező 3. előfutam

Miután szerda este megszerezte sorozatban harmadik győzelmét a Harvey 75 hurrikánon a Brewerton Speedwayn, Mat Williamson az Oswego Speedway-re vitte az autót, hogy további sikereket érjen el. A második helyen végzett Matt Sheppard előtt indult el a Heat rajtján, és az első körben szinte egyből elhúzott. Senkinek sem volt semmije a címvédő Billy Whittaker Cars 200-ban a 20 körös futam során.

Az utolsó körben történt óvatosság azonban megadta Sheppardnak azt a lövést, amelyre szüksége volt ahhoz, hogy megpróbálja a legjobb Williamsont. Míg a mögöttük álló mezőny a zöld-fehér kockás befutó során párbajozott a helyezésekért, Williamson ezen a héten ismét előrébb lépett a DIRTcar 358 Modified győzelméért.

„Idén valószínűleg először legyőztük Matt-et (Sheppard)” – mondta Williamson kuncogva. „Nehéz megnyerni ennek az eseménynek a csütörtök esti részét. A szombat még keményebb lesz. Van egy kis dolgunk. Nem éreztem magam fantasztikusan odakint, de nem is rosszul. Azt hiszem, szombaton egy kicsit jobban be tudjuk tárcsázni ezt a dolgot, és megküzdhetünk a győzelemért.” Sheppard a második, Dave Marcuccilli a harmadik, Mike Mahaney a negyedik, Billy Dunn pedig az ötödik helyen végzett.

Finger Lakes Partners (óriásplakát)

Következő a 358 Modifieds

A DIRTcar 358 Modifieds október 8-án, szombaton futja le Last Chance Showdown-ját, a 20 000 dolláros nyereményért járó tisztelgés előtt a csapatok 150-nek (18 órakor ET). A jegyekért, kattints ide . Ha nem tudsz eljutni a pályára, élőben nézheted az összes akciót DIRTVision a DIRTVision.com webhelyről vagy a DIRTVision alkalmazás letöltésével .

Teljes eredmények

1. előfutam (20 kör): 1. 44-Stewart Friesen[1]; 2. 25-Erick Rudolph[3]; 3. 97-Rocky Warner[2]; 4. 21A-Peter Britten[4]; 5. 31W-Lance Willix[9]; 6. 4V-Billy VanInwegen Jr[7]; 7. 83-Danny Johnson[6]; 8. 7Z-Zachary Payne[11]; 9. 9M-Tyler Meeks[12]; 10. 27W-Nick Webb[18]; 11. 39-Ryan Bartlett[13]; 12. 7S-Shaun Shaw[16]; 13. 1NY-Gregory Atkins[8]; 14. 2J-Robert Bublak[10]; 15. 8-Rich Scagliotta[15]; 16. 74-Dave Flannigan Jr[19]; 17. 32C-James Meehan[17]; 18. 01R-Robert Gage[20]; 19. 879-Darryl Mitchell[22]; 20. 11S-Steve Lewis Jr[21]; 21. 22-Tanner Van Dohren[5]; 22. 32R-Ronnie Davis[14]; 23. (DNS) 02-Roy Bresnahan

államok, ahol az online szerencsejáték legális

2. előfutam (20 kör): 1. 3J-Marc Johnson[1]; 2. 37S-Gary Lindberg[2]; 3. 4-Anthony Perrego[6]; 4. 99L-Larry Wight[15]; 5. 8H-Max McLaughlin[5]; 6. 3RS-Tim Fuller[3]; 7. 8R-Tim Sears Jr[7]; 8. 21C-Brian Calabrese[12]; 9. 26R-Corey Cormier[8]; 10. 98H-Jimmy Phelps[4]; 11. 5-Brock Pinkerous[21]; 12. 34-Rusty Smith[11]; 13. 15-Todd Root[18]; 14. 66W-Derek Webb[10]; 15. 713-Tommy Collins[19]; 16. 58M-Marshall Hurd[9]; 17. 37-Alex Tonkin[13]; 18. 11-Justin Crisafulli[20]; 19. 115-Montgomery Tremont[23]; 20. 50-William August[16]; 21. 3M-Michael Stanton[14]; 22. 16-Aaron Jacobs[22]; 23. (DQ) 28T-Michael Trautschold[17]

3. előfutam (20 kör): 1. 6-Mat Williamson[1]; 2. 9S-Matt Sheppard[2]; 3. M1-David Marcuccilli[4]; 4. 35-Mike Mahaney[3]; 5. 49-Billy Dunn[6]; 6. 215-Adam Pierson[7]; 7. 21-Taylor Caprara[10]; 8. 15X-Justin Stone[13]; 9. 28-Jordan McCreadie[15]; 10. 12S-Darren Smith[8]; 11. 29-Matt Caprara[5]; 12. 21R-RJ Tresidder[14]; 13. 31-Corey Barker[20]; 14. 26-Michael Mandigo[19]; 15. 88T-Tyler Jashembowski[12]; 16. 24P-Brian Pessolano[18]; 17. 14-CG Morey[17]; 18. 52-Jessica Power[16]; 19. 20K-Kyle Inman[11]; 20. 14S-Brian Swarthout[21]; 21. 60-Jackson Gill[9]; 22. 12-Ryan Macartney[22]; 23. (DNS) 13-Ted Starr

Ez a tartalom a Super DIRTcar sorozathoz tartozik, további információkért tekintse meg őket a következő címen superdirtweek.com .