A Syracuse a második sorozatban 41-24-re veszített a Notre Dame ellen (teljes tudósítás)

A Syracuse Orange Football csapata zsinórban második vereségét szenvedte el szombat délután, és 41-24-re kikapott a Notre Dame Fighting Irish-től a JMA Wireless Dome-ban teltházas közönség előtt. A vereséggel a Syracuse 6-2-re esik vissza a szezonban.

Az első negyed után döntetlen volt a meccs, de a Notre Dame megszerezte a vezetést a másodikban, és a félidőben 21-7-re vezetett. A Syracuse 24-17-re zárta az utolsó negyedet, de a Fighting Irish elhúzott a győzelemért.

a kratom az üzletekben kapható

Garrett Shrader sérülés miatt nem lépett pályára a második félidőben. Mielőtt elhagyta a meccset, mindössze 5-öt passzolt a 14-ből 35 yardon keresztül, egy touchdownnal és egy interceptionnel. A háttérhátvéd, Carlos Del Rio-Wilson 190 yardot és két touchdownt dobott, egy pickkel 11-22 passzolással.

Sean Tucker 16 labdarúgást végzett 60 yardon egy ponttal. Oronde Gadsden négy kapott 78 yardot és egy touchdownt.