Az Amerks 7-3-ra legyőzi a Bearst

A Rochester Americans (10-6-0-0) 4-0-ra vezetett, és soha nem tekintett vissza a Hershey Bears (8-6-2-1) péntek esti 7-3-as kiütésére. az American Hockey League sarokkövei franchise csatája a The Blue Cross Arénában.

Az Amerks szezoncsúcsot lőtt, négy erőjátékot szerzett, és hat különböző játékos mutatott be többpontos teljesítményt. A mérkőzés minden idők 461. találkozója volt az AHL két legrégebbi csapata között, és 2019. október 23. óta először Rochesterben. A győzelemmel a legutóbbi 15 meccséből összességében 10-et megnyerő Rochester legalább egy pontot szerzett az elmúlt 11 meccsből hat a Bears-szel a 2016–2017-es kampányhoz nyúlik vissza, és 5-5-1-0-ra ment ezen a perióduson.

Jack Quinn és Mark Jankowski egy-egy gólt és két gólpasszt adott, míg Peyton Krebs három gólpasszt adott. Michael Mersch (2+0), Ethan Prow (0+2) és JJ Peterka (0+2) egyaránt többpontos meccset jegyzett. Mason Jobst, Sean Malone és Ryan MacInnis egy-egy góllal fejezte be a gólt. Oskari Laakonen és Josh Teves is szerzett gólpasszt.

A kapus, Ukko-Pekka Luukkonen (6-6-0) nyolcadik alkalommal lépett pályára az elmúlt kilenc meccsen, összesítésben pedig a 12. volt. A finn hálóőr 40 lövést kapott, ebből 27-et az utolsó 40 játékpercben, és ezzel a szezonbeli hatodik győzelmét aratta. Luukkonen holtversenyben a hatodik helyen áll az AHL-ben a győzelmek számában, miközben a negyedik helyen áll mind a lejátszott percekben (685), mind a lejátszott meccsekben (12).

Egy két asszisztens éjszakával Joe Snively felpörgette a Bears támadását, miközben Mason Morelli, Garrett Pilon és Kody Clark mind meggyújtották a lámpát. November eleje óta Snively hét gólt és hét gólpasszt jegyzett 14 pont mellett, emellett három hárompontos meccset és öt többpontos próbálkozást produkált ezalatt az idő alatt.

A nyitókeretben a két klub összesen 52 büntetőpercet játszott, és az Amerks 3-0-s előnyt épített ki. Rochesterből kettő emberelőnyből jött, a másik pedig erőjáték után.

Mersch a szezon második többgólos meccsén szerzett három gólból kettőt. 2017. március 24. óta ez volt az első alkalom, hogy ugyanebben az időszakban kétszer is gólt szerzett az Ontario Reign tagjaként. Az Amerks csapatkapitánya legutóbbi 14 meccse során 16 pontot (9+7) és 5 többpontos kiütést jegyzett, ezzel a második helyen áll a csapat pontszerzésében.

A Rochester 4-re növelte előnyét 16:09-nél a második harmadban, amikor Malone Peterka és Teves keresztjeges beadását kalapálta haza.

Hershey a keret utolsó 30 másodpercében törölte a nullát az eredményjelző tábláról, amikor Clark és Snively 2 az 1 ellen futott be.

Az utolsó strófa első nyolc percében a Bears kevesebb mint egy perc különbséggel szerzett gólpárt, ezzel ellensúlyozva Jobst erőjátékának 4:09-es eredményét.

megkapjuk-e a 2000-es ingert

Miután Hershey 5-3-ra hozta az állást, Rochester a következő két góllal válaszolt, így a játék elérhetetlenné vált, mivel Quinn és Jankowski 10., illetve negyedik gólját szerezte a szezonban.

A JÁTÉK KIEMELKEDŐI:

Az Amerks zárja a három mérkőzésből álló hetet, és november 26-án, szombaton megteszik a szezon első útját az Upstate Medical University-n, hogy megmérkőzzenek a Syracuse Crunch-val. A 19:00 A verseny lesz a második a 12 tervezett mérkőzés közül a két North Division rivális között, és az összes eseményt élőben közvetíti a The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, valamint az AHLTV.