A törvényjavaslatok visszatérnek, hogy megbüntessék a főnököket

Térjünk vissza 2021 januárjába, és a Buffalo Bills ott volt az NFL rájátszásában, és esélyesnek tartotta magát a Super Bowl-meccsig. A Kansas City Chiefsnek azonban más tervei is voltak. Annak ellenére, hogy az első negyedben 0-9-re vezetett a Bills, Mahomes segített visszavágni a második és harmadik negyedben, ami elősegítette, hogy a Chiefs továbbjusson a Super Bowlba. 38-24-es győzelemmel .

Így hát a Buffalo Bills bosszút állt vasárnap este, amikor meg akarta büntetni a Chiefst az előző szezon rájátszásából való fájdalmas kilépés miatt. De bár ez a meccs az AFC két legjobb csapatának volt, ennek csekély jelentősége volt, még mindig csak a szezon elején. Tehát a kérkedés mellett, mivel még rengeteg meccs van hátra, mindkét franchise jó eséllyel még mindig bejut a rájátszásba, függetlenül attól, hogy hogyan alakult a döntetlen.

És annak ellenére, hogy a Chiefs a Super Bowl kedvencei sok sportfogadási alkalmazásban ebben a szezonban , végül a Bills kapta meg a győzelem édes ízét, miközben lenyűgöző 38-20-as győzelmet aratott a Chiefs felett. Lehet, hogy nem pótolja az év elején elszenvedett veszteséget, de jó lesz bebizonyítani, hogy meg tudják győzni az NFL egyik legjobb csapatát, ráadásul meggyőzően. És itt van egy összefoglaló, hogyan is történt mindez.

A Bills mindvégig dominál

Az előző meccsüktől eltérően ez nem arról szólt, hogy a Bills korán vezetést szerzett, és a Chiefs visszalépett a játékba. Ezúttal a Bills megszerezte a vezetést, meghosszabbította, és minden megszerezhető előnyért kitartott. Hihetetlen és domináns teljesítmény volt, a hátvéd Josh Allen húzta a húrt.

A Bills és a Chiefs a két legjobb támadócsapat az NFL-ben, de a rossz védekezés miatt cserbenhagyták a Chiefst, mivel folyton átengedték a Bills keringőjét. Az első negyed lassan indult, mert mindkét csapat próbált pontot tenni a tabellán, és meg akarta magát szerezni a játékban. És ezúttal a Chiefs volt az, aki először szerzett pontot, Butker pedig 38 yardos mezőnygólt rúgott 3 pontért. De aztán az óra embere, Josh Allen TD-t futott be, hogy a Bills-t az élre tegye.

A második negyedben ismét a Chiefs szerezte meg a vezetést, Mahomes dobott egy 5 yardos touchdownt, így 10-7 a Kansas. Ekkor azonban a Bills 17 egymást követő pontot szerzett válasz nélkül, kezdve azzal, hogy Emmanuel Sanders kapta meg Josh Allen 35 yardos touchdownját, így 24-10-re vezet. Mielőtt Butker újabb mezőnygólt rúgott a negyed vége előtt, 24-13-ra növelte az állást.