Bills két meccsen megcsúszott a Browns elleni győzelemmel Detroitban (teljes tudósítás)

A Buffalo Bills (7-3) két meccsen át kicsúszott a Cleveland Browns (3-7) elleni 31-23-as győzelmével vasárnap délután a detroiti Ford Fieldben.

végezzen tisztító munkát a drogtesztekhez

A Buffalo offense lassan indult, és az első félidő nagy részében elmaradt, mígnem Josh Allen a második negyed végén megtalálta Stefon Diggst az endzone hátuljában, így 13-10-re vezetett a Bills. A Buffalo soha nem nézett hátra, hiszen a második félidőben mind az öt labdaszerzését betalálta, és megszerezte a nagyon szükséges győzelmet.

DiSanto propán (óriásplakát)

A Bills futójátéka nagyon jól nézett ki, mivel Devin Singletary 18-szor vitte a labdát 86 yardon keresztül touchdownnal. Az újonc James Cook 86 yardot gyűjtött pályafutása csúcsán 11 cipelésből.

Tyler Bassnak mozgalmas napja volt, amikor hat mezőnygólt rúgott, köztük egy 56 yardot, ami fiatal pályafutása második leghosszabb gólja.