A Cornell 3-2-re legyőzi a Dartmoutht

A rangidős támadó, Jeff Malott gólt szerzett a harmadik harmad elején, és egygólos hátrányból megdöntötte a Cornell férfi jégkorongcsapat rangadóját a Dartmouth elleni 3-2-es győzelemmel péntek este, a Lynah Rink teltházas közönsége előtt. A győzelem a Big Red veretlenségi sorozatát hét meccsre tolja, és megbosszulja a csapat eddigi egyetlen vereségét.

Jeff Malott ünnepel, miután megszerezte a győztes gólt a Cornell csapatában

A rangidős védő, Yanni Kaldis asszisztált a Cornell (14-1-3, 9-1-1 ECAC Hockey, 5-1 Ivy League) mindhárom góljában, amely a USCHO.com és a USA Today/USA Hockey Magazine szavazásainak élén áll. a második hete. Akárcsak a szezon első meccsén a 20. helyen álló Dartmouth ellen (10-6-3, 7-4-1, 5-2), Cornell a kapust, Adrian Clarkot borsolta. De ezúttal a Big Red megtalálta a módját, hogy áttörjön – még akkor is, ha néhány kihagyás lehetővé tette a Dartmouth számára, hogy kétszer megszerezze a vezetést.