Cornell 7-0-ra javít a Quinnipiac legyőzésével

Matthew Galajda junior kapus 22 védéséből 13-at hárított a harmadik harmadban, ezzel segítette a másodéves támadó, Michael Regush erőjáték-gólját a második harmadban, hogy felálljon a Cornell férfi jégkorongcsapat 2-1-es győzelme után az ECAC Hockey ellen. rivális Quinnipiac péntek este a Lynah Rinkben. A győzelemmel a Big Red – a USCHO.com és a USA Today/USA Hockey Magazine szavazásán is a második helyen áll – az elmúlt három évben másodszor 7-0-ra javított.

Michael Regush bedobja a meccset megnyerő, erőjátékos gólt a Cornell-emberek második harmadában

az online szerencsejáték legális az Egyesült Államokban

Az első harmad ugyan nem hozott gólt, de a Galajda előtti ziccerrel zárult. Néhány védést produkált három Quinnipiac páratlan rohamban, mindössze 27 másodperc alatt.

A második harmad elején Cornell (7-0, 5-0 ECAC Hockey) talált először Brenden Locke góljával. A Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) Nick Jermain idénybeli ötödik góljával kontrázott, és 1-re döntögetett, Regush azonban két perccel később végleg visszatette a Big Red csapatát. Az országot 40%-os konverziós aránnyal vezető Big Red erőjátékot a 2005–2006-os szezon óta először kapott a csapat első hét meccsén legalább egy gól.