Geitner 50 ponttal emelte Bloomfieldet Honeoye fölé a 2 OT thrillerben (W-FL összesítés, 12/12)

Kedd este 2 hosszabbításra volt szükség, de a Bloomfield Bombers túlélte a Honeoye-i kirándulást, és megúszta 101-99-es győzelmét az év legizgalmasabb meccsén a Wayne-Finger Lakes-ben.

A Bloomfield rangidős Patrick Geitner csapata teljesítményének csaknem feléért robbant be, végül hihetetlen 50 ponttal. Még lenyűgözőbb, hogy az 50 pontból mindössze 6 hárompontos volt. Csapattársa, Alexander Roach 25-öt szerzett, míg a Bombers többi tagja együtt a 26-os döntőbe jutott.

Bloomfield 19-3-as hátrányba került a meccs elején, de 29 második negyedponttal visszarohant, és megszerezte a vezetést, mielőtt a Honeoye-s Jon Marble egy hárompontossal kiegyenlítette volna a meccset a félidőben.

A Bulldogs juniorja, Tyler Rudolph 8 másodperccel a játékidő hátralévő leállásával döntetlenre zárta a meccset, majd blokkolta Geitner utolsó másodperces próbálkozását, hogy hosszabbításba küldje a meccset, 81-es döntetlennel.

Az első hosszabbításban Max Yale egy hárompontossal kiegyenlítette a meccset a fogyó másodpercekben, így a második hosszabbításba került a két csapat döntetlen állása 87-nél.

Amikor a Yale utolsó hárompontos kísérlete eldördült a második hosszabbítás végén, Bloomfield ünnepelt, aki 2-0-ra javított nyugaton, míg Honeoye 2-2-re bukott a bajnoki játékban.

A LivingMax Sports csütörtök este Bloomfieldben lesz, a Bombers pedig Marcus Whitman LIVE műsort vezet 19:30-kor a LivingMax Rádióban. A játék teljes videós visszajátszása élőben 23:00-kor . Brendan Harrington és Tane Robinson lesz a hívás. Mindkét csapat döntetlen az első az FL Westben 2-0-ra.

MÁS W-FL BOYS AKCIÓBAN kedd ESTE…

DUNDEE 30 @ SOUTH SENECA 50
A Falconsnál Anthony Reff vezetett 18 ponttal. Matt Kenyon 8, John Zajac pedig 11 lepattanót szerzett. Robbie Clark 11 ponttal vezetett a skótoknál.

HAC 49 @ PIROS KABÁT 47
A Wolves Xavier Israel csapata 19 pontot szerzett, beleértve a meccs győztesét is, 4 másodperccel a játékidő vége előtt, miközben a HAC 2-1-re javult az FL Westben, és 5-1-re összesítésben.

Nápoly 68 @ ROMULUS 56
Evan Bay karriercsúcsot ütött 7 hárompontossal, és 25 ponttal végzett, miközben a Nápoly legyőzte Romulust. Cole Rathbun 15 pontot adott a nagy zöldért.

GENEVA 56 @ LOTUS 47
A Panthers kedd este a Vertusban aratott győzelmével 3-2-re javította szezonbeli rekordját, amelyben 24 mezőnygóljából 22 gólpassz volt. Christian Tapscott 11 ponttal vezetett a Genf csapatában, míg Reid Patchett és Akim Hudson 10-10 pontot szerzett. Patchett 7 lepattanót is lehúzott. Tajman Ball 17 ponttal távozott a Vertust.

MARCUS WHITMAN 34 @ LIVONIA 64
A Wildcats 3-2-re esett a szezonban, miután 30 pontos vereséget szenvedett a Livonia Bulldogstól.

MIDLAKES 55 @ WATERLOO 45
Az FL East veretlenek csatájában a LivingMax Sports 1. helyezett Midlakes legyőzte a Waterloo-i törzset Alaina Forbes 28 pontja és 11 lepattanója mögött. A Waterloo színeiben a másodéves Jillian Panek 11 pontot és 7 lepattanót szerzett, míg a rangidős gárda, Logan Castiglione 11-et szerzett.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WHITMAN 53
Jordyn Chappelle 22 pontot szerzett, Emily Thompson 15 és 7 szerzett labdát szerzett, így Marcus Whitman a Cougars előtt vezetett a West-Wayne-i átlövő meccsen. Kendall Huff 8-cal végzett az NR-W-ért.

ROMULUS 44 @ Nápoly 50
Haylea Langan kedd este 26 lepattanóval volt elfoglalva, és 10 pontot szerzett Nápolynak, aki Romulust 6-ra győzte le. Autumn Kunes 15 pontot szerzett, Sarah Glovine 15 pontot szerzett és 14 lepattanót húzott le, míg Faith Glovine 15-öt szerzett. saját lepattanói.

AQUINAS 60 @ WAYNE 53
Chanel Alexander 28 pontot szerzett az aquinóinak, aki kedd este 60-53-ra legyőzte Wayne-t. Az Eagles csapatát Gabby Zenelovic, Alana Kornaker és Alexa Glanzel vezette, akik 12-12 ponttal zártak.

PENN YAN 45 @ HORNELL 62
Penn Yan négy ponttal vezetett a harmadik negyedben, mielőtt Hornell 14-0-s futása elvette a Mustangst.