A Geneva Red Wings a vesztes-hazamegy PGCBL rájátszás nyitányának otthont ad

A 2017-es rekordszámú közönség előtt és az alapszakasz utolsó meccsén a Geneva Red Wings mezőnyjátékosa és a japán importőr, Yohei Ishiyama hazaszáguldott a tizedik játékrész végén, hogy lesétáljon az Elmira Pioneersre, és megszerezze a házigazda jogot az első meccsre. fordulója a PGCBL rájátszásában.

marion megyei gyakorlati ápolóiskola

.jpg

A Pioneers (27-23) korán kiugrott az élre, Andrew Orzel (Wofford) RBI duplájából kettőt szerzett a harmad elején. Orzel három RBI-val végzett ezen az éjszakán. A Genf egyetlen futással válaszolt a harmadik, negyedik és ötödik játékrészben. Dominic Toso (Bucknell), Justice Bigbie (Nyugat-Karolina) és Matt Chamberlain (New Haven) gyűjtötte az RBI-t ezen a támadó szakaszon. Chamberlain az ötödik játékrész alsó részének első dobását a jobb középső fal fölött találta el, így három futásnál kiegyenlítette a labdamenetet.

Elmira a hetedik élén ötre húzott. A hetedik játékrészben csekélynek tűnt az esély arra, hogy az első kört Genfben rendezzék. A hetedik és nyolcadik helyen azonban két futással, a kilencedik helyen pedig egy szóló futással zártak. Mikey Arman (Kenyon) és Will Simoneit (Cornell) volt a nagy ütés a hetedik játékrészben két kieséssel. A hetedikben Toso ütött kettőt. TJ Byrd (Rend Lake) vad pályán száguldott haza, és a kilencedik játékrész végén két outtal megszerezte a döntetlent.

Adjon meg extra inninget. Colby Mullins (Andrew College) gól nélküli keretet dobott be a felső félidőben, így a Genfnek lehetősége nyílt egy gólt szerezni, hogy nyerjen a játékrész végén. Yohei Ishiyama (Nihon University, Japán) a jobb oldali fal duplájával kezdte a Wings dolgát. A következő játék vad volt: Dominic Toso lerakott egy bunkót, hogy megpróbálja feláldozni Ishiyamát a harmadik helyre. Elmira első alapembere gyorsan megtámadta a buntot, és a harmadikra ​​dobta a labdát, hogy megpróbálja megszerezni az előretörő Ishiyamát. A dobás a harmadik alapember feje fölött vitorlázott el, és Ishiyama hazaért a Red Wings tömegéhez, akik megmobozták őt az otthoni tányérnál.

Elmira hat kancsót küldött a halomra egy Johnny All-Staff-féle éjszakán. A genfi ​​kezdője, Trevor Lloyd 6,2 inninget dobott, így öt futamot engedett és hármat kiütött. Brent Holcombe (Bossier Parish CC) és Garrett Swanson (Kalamazoo) együtt 2,1 inning gól nélküli megkönnyebbülést ért el, és Mullins megszerezte a győzelmet.

Amikor minden por elülte, a Red Wings 2014 óta először megszerezte a rájátszás rendezési jogát. Holnap egy meccset rendeznek az Elmira Pioneers ellen, a győztes továbbjut, a vesztes pedig kiesik. A meccs csúcspontja minden bizonnyal a dobómérkőzés lesz. Ole Miss csillagos újonca, Houston Roth fogja a gumit Elmirának. Beállította a PGCBL-rekordot az egyetlen meccsen elszenvedett ütések számában 20-zal a Newark-ban a szezon elején. Genf Brian Reedet (RIT) küldi harcba értük. Reed a szezon elején kezdett és dominált a Wingsben, de nemrég Spanyolországba utazott, hogy nemzetközi szinten versenyezzen.