Hobart kizárja Rochestert, hogy megtartsa a Centennial Cupot

A befutó Tim Denham Jr. három második negyed touchdownt szerzett, a védelem pedig a második kiesését fejezte be a szezonban, mivel a Hobart College labdarúgócsapata ma délután 31-0-ra megnyerte a Rochesteri Egyetemen a Centennial Cup-ot. A Centennial Cupot 2007-ben avatták fel a Rochester-Hobart rivalizálás 100. meccsének elismeréseként. A csapatok eddig 113 alkalommal játszottak. A Hobart 58-szor, a Rochester 48-szor nyert, és hét döntetlen született. Ez a 14. alkalom, hogy a trófeáért játszottak.

Doboz pontszám

mikor utazhatnak az amerikaiak Spanyolországba

A Denham 159 yarddal zárt, 14 futásból. 13 yardot, hat yardot és 12 yardot futott be – nagyjából 12 perc különbséggel. 1078 yardra emelte a futásteljesítményt, ezzel ő az első Stateman, aki 2013 óta több mint 1000 yardot futott egy szezonban.

A második negyedet a Hobart (8-2, 4-2) 86 yardos interception-visszavágóval zárta TD-ért. A negyedik negyedben Tobias Wefering 43 yardos mezőnygólt rúgott, hogy befejezze a gólt.

Rayshawn Boswell 119 yardot futott 15 cipeléssel. Hobart 304 yardot szerzett, és még 12 yardot passzolt.

13 Wham News rochester New York

A vonalvédők, Emmett Forde és Bryan Aguilar nyolc szereléssel osztoztak meg csapatcsúcsot. Forde a szezonban a bajnokságot vezető hatodik kirúgását is megszerezte.

A rochesteri Daniel Papantonis 151 yardot szerzett 22 cipeléssel. Ryan Rose 29 dobásból 11-et kapcsolt be. Kétszer menesztették, egyszer pedig hárították – Cal Sullivan TD-vel zárta a második negyedet.

Hobart a Rochester első három labdaszerzése közül a negyedik helyen végzett. A második megállás után a Statemen hat játszma alatt 51 yardot menetelt, Denham pedig a 13-ból szerzett gólt. Papantonis 52 yardot tört ki Rochester következő drive-ján. James Mahoney kiütötte a pályáról a 6-osnál. A 'Jackets eljutott az 1-ig, de Jared Leake megtörte a negyedik downpasszt a Ryan Pasqualinak szánt célterületen, és a vendégek a saját 1-esüknél átvették az irányítást.

Denham és Boswell megszakította a hosszú futásokat (Denham 29 yard, Boswell 25), a Statemeneket pedig egy személyi fault büntetés segítette Rochester ellen Boswell 13 yardos futása után. A Denham a hatosból szerzett gólt 14-0-ra alakította. A futójáték 57 yardot hozott a következő hobarti labdaszerzéskor, Denham pedig 12-ből szerzett gólt.

Az irs ellenőrzési folyamatának ütemezése 2020

Rose a saját 34-esükről a Hobart 10-re terelte a Yellowjackets-et. A jobb oldalon a 10-esről leadott harmadik beadását Sullivan vette le, aki felgyorsult az üldözők elől, hogy gólt szerezzen, amikor a félidő kürtje megszólalt.

Az NCAA rájátszásának mezőnye vasárnap este kerül nyilvánosságra. Az ECAC Bowl ajánlatait hétfőn délben teszik közzé.