J.D. Davis négy találatot gyűjtött be, amikor a Syracuse Mets a Rochester Red Wings ellen 18-2-re lőtte ki a sorozatnyitót

A Syracuse Orange vezetőedzőjének, Dino Babersnek az első ütésével kezdődő estén a Syracuse Mets három touchdownt szerzett pluszpontok nélkül a Rochester Red Wings felett aratott, 18-2-es domináns győzelmet aratva kedd este az NBT Bank Stadionban. Ez a legtöbb futott Syracuse meccsen ebben a szezonban, és ez a legnagyobb győzelmi különbség. A Major League rehabilitátora, J. D. Davis vezetett az élen 4 a 6 ellenében, amely egy hazai futást, két duplát és három RBI-t tartalmazott.

Syracuse (20-40) az első játékrészben szörnyű alját hozta össze. Cameron Maybin és Khalil Lee egyesben vezetett, Davis pedig duplával követte Maybint, és 1-0-ra vezet a Syracuse. Patrick Mazeika ezután egy áldozati léccsel hazahozta Lee-t, és 2-0-ra növelte az előnyt. Brandon Drury egy RBI-singlivel követte Davis gólját, és 3-0-ra zárta a küzdelmet. Miután Albert Almora Jr. séta, Wilfredo Tovar csatlakozott, hogy betöltse a bázisokat. Aztán a Syracuse újabb két futást hozott, amikor Drew Jackson a tányérhoz érkezett, és eltalált egy labdát, de a Rochester rövidzárja, Luis García nem lépett tisztán, így Drury gólt szerzett, és hazahozta a Tovart, 5-0-ra növelve az előnyt. Ez azonban nem volt minden a metseknél az elsőben, mivel a bedobó Robert Stock RBI-t adott egy mezőnyjátékosnak, aki úgy döntött, hogy megszerezte Tovart, és lezárta a hat menetből álló első játékrészt, így 6-0 lett a Mets.

mikor nyílik meg Spanyolország előttünk, turisták előtt

Rochester (25-34) a negyedik élén került a táblára. Daniel Palka beütött egy duplát, és miután Derek Diertrich kikapott a második kikapaszkodásért, Adrian Sanchez egy RBI-duplázással 6-1-re alakította az állást, miközben a metsek még mindig az élen vannak.

Ez volt az egyetlen futása a Mets kezdő dobójának, Robert Stocknak, aki hat inninget dobott, és csak egy futamot engedett hat találatra, egyet gyalogolt, és nyolc kiütéssel pályacsúcsot zárt.

Syracuse vs nc State kosárlabda

A metsek három futással válaszoltak a negyedikre. Maybin egy góllal vezetett, és miután Lee kiütött, Davis beütötte az éjszaka második RBI-dupláját, így Maybin gólt szerzett, és visszaadta a metseknek a hat menetes vezetést, 7-1-re. Mazeika követte Davist egy sétával, majd Almora kiállt a jobb mezőbe. Tovar egy két kieső, két futott duplával szállított, így 9-1-re növelte a Syracuse előnyt.

Syracuse tehermentesítővel A.J. Schugel a halmon, a Rochester a hetedikben hozta haza második futamát, miután Rafael Bautista két kiütést ért el, majd egészen hazaért, amikor Carlos Tocci ütőjéről egy labdát a középpályán ejtett Almora Jr. hiba, amikor a Red Wings hétre csökkentette a hátrányt, 9-2. A futás megérdemelhetetlen volt, mivel Schugel két beíveléssel, három találattal, három leütéssel fejezte be az éjszakát, és ez a meg nem szerzett futás megengedett.

A Syracuse azonban nem hagyta abba a gólszerzést, és a hetedik alján újabb futással járt. Cheslor Cuthbert vezette le a játékrészt, amikor egy pálya ütötte, majd Maybin elérte a mezőnyjátékos választását. A játék során Cuthbert a harmadik helyre lépett előre Humberto Arteaga rövidre dobóhibájával. Lee és Davis ütésekkel követte, mielőtt Mazeika két-kikapott RBI duplájával teljesített, így a metsek megszerezték a legnagyobb előnyt, 10-2-re.

uconn vs. Syracuse női kosárlabda

A nyolcad alján a Mets a szezon legjobb játékrészét hozta össze. Almora Jr. és Chance Sisco egyesével vezette a játékrészt. Ezt követően Jackson a meccs második RBI-jánál egy ütéssel csatlakozott, így kilencre növelte az előnyt, 11-2. Cuthbert és Maybin visszavonulása után Lee két-három futott hazafutást robbantott át a jobb oldali falon, így 14-2-re vezetett a Mets. Davis egy egyéni lövéssel a hazaiak közé jutott, így Syracuse 13-ra vezetett 15-2-re. Davis rehabilitációs megbízatásának ez volt a harmadik hazafutása. Mazeika és Calixte két sima egyesével folytatta a játékrészt, Almora Jr. pedig egy RBI-singgel követte Mazeikát, így 16-2 lett. Sisco ezután egy menetes duplájával beszállt a mókába, és hazahozta a Calixtét, 15-re, 17-2-re növelve az előnyt. Jackson egy saját RBI duplájával 18-2-re alakította a Mets-t, ezzel lezárva a tíz találatos, nyolc menetes játékrészben – ez egyéni beadási szezoncsúcs a futások és a találatok tekintetében egyaránt.

Győzelmével a Syracuse 8-4-re javított a Rochester ellen ebben a szezonban, ami az idei ellenféllel szembeni legjobb mérlege.

A metsek újabb győzelmet akarnak szerezni a Red Wings ellen, amikor a Thruway Cup riválisa szerdán visszatér a pályára egy dupla gólért. Az első meccs 17:05-kor kezdődik, ahol Jesús Reyes veszi át a labdát Syracuse-nak a rochesteri Sterling Sharp ellen. A második meccs körülbelül 40 perccel az első meccs befejezése után kezdődik, ahol Nick Tropeano szerez labdát a metseknek.