Mark Payton a Worcester elleni 4-3-as győzelmet aratta a Syracuse Mets csapatának

Az NBT Bank Stadionban 7169 szurkoló előtt Mark Payton a kilencedik játékrész legvégén leadott egy walk-off kislemezt, amellyel a Syracuse Mets 4-3-ra nyert a Worcester Red Sox ellen csütörtök este az NBT Bank Stadionban. Jordan Yamamoto második alkalommal rajtolt el a Major League-ben a Siracuse-ban, és négy inninget teljesített, mindössze egy futást adott fel három találatra, miközben egy ütést ment, és kettőt kiütött.

A Worcester (65-50) lemaradt, 3-1, ezzel a kilencedik játékrész tetejére tart. Zack Godley, a szirakuszai tehermentő, Yamamoto négy inningje után a segélymunkában az ötödik játékrészben volt a dombon. Godley megütötte Franchy Corderót, hogy elkezdje a keretet, majd Motter egy bloop single-t ütött a bal mezőre, hogy Corderót a harmadik bázisra emelje. Miután Connor Wong kipattant, Godley vad dobást dobott Josh Ockimeyvel a tányérnál, Motter pedig a második bázisra lépett. Ockimey ezután egy feláldozó repülést ütött a középső pályára, hogy hazahozza Corderót, és egy menetes meccset csináljon, 3-2 Mets. Motter a harmadik bázisra lépett a darabban. A végső kiesésig Jeter Downs a Woo Sox-hoz érkezett, és 1-2-re Godley dobott egy vad dobást, lehetővé téve Motternek, hogy hazajöjjön a harmadik bázisról a döntetlenre, miközben Worcester összekötötte a játékot. , 3-3. A következő pályán Godley leütötte Downs-t a harmadik pályán.

A Syracuse (45-68-1) megnyerte a meccset a kilencedik alján. Egy kihagyással Drew Jackson a középső mezőnybe került. Paytonnal a tányérnál Jackson a második helyen végzett. Payton ezután egy walk-off single-t adott a centerpályára, hogy hazahozza Jacksont, így Syracuse 4-3-ra nyert.

A Mets két futást mutatott be az első játékrész végén. Payton vezetési duplát ért el. Aztán az első Triple-A ütőjében Mark Vientos egy kislemezt ütött, ezzel Paytont a harmadik helyre emelte. Ezután Khalil Lee egy futamot teljesített, ezzel 1-0-ra vezette a metseket. Brandon Drury kiütése után Travis Blankenhorn egyetlen találatot ért el, ezzel Vientos gólját szerezte, és 2-0-ra alakította a Syracuse-t.

A Red Sox a harmad tetején került a táblára. Chad De La Guerra egyszeri sétát tett. Christian Arroyo ekkor ugrott ki másodikként. Cordero egy kislemezzel követte De La Guerrát a harmadik bázisra. Taylor Motterrel az asztalnál, a Woo Sox dupla labdaszerzést hajtott végre, amikor Cordero ellopta a második bázist, De La Guerra pedig a másodikra ​​dobott, így egyre csökkentette a hátrányt, 2-1 Mets.

A Syracuse a hetedik alján ismét a táblára került. Jackson levezető sétát végzett, mielőtt Payton kirepült. Vientossal a tányérnál Jackson ellopta a második bázist. Vientos ezután egy labdával kapcsolt be az RBI-singlihez, és megszerezte Jacksont, és 3-1-re növelte a Mets előnyét. Vientos 2-4-re fejezte be a meccset egy RBI-vel és egy futással, amelyet a Triple-A debütálásakor szerzett.

A metsek nagyszerűen dobogtak az éjszaka folyamán. Yamamoto négy játékrésze után Godley a meccs hátralévő részében a Syracuse színeiben lépett pályára. A jobbátlövő öt inninget adott, két ütésből két futást engedett, miközben egyet sétált, és négyet kiütött.

kék víz grill skaneateles menü

A Syracuse és a Worcester péntek este visszatér az NBT Bank Stadionba ötmeccses sorozatának harmadik meccsére. Az első fellépés időpontja 18:35.