New England Patriots a Buffalo Bills összefoglalóján

A Bills idénybeli első meccsét kiejtette a New England Patriots ellen, és most eggyel kevesebb csapat nyeretlen. A Bills védelme azonban remek munkát végzett, hogy a Patriots ne ismételje meg a gólokat, és a vereség ellenére megnyerték a hátsó ajtót a NFL esélyek .

És akkor volt három. A Pats, a Chiefs és a 49ers – az összes csapat közül – veretlenek maradnak az 5. hét felé. De mi a helyzet a Patriots-szal és a Bills-szel? Továbbra is gurulhat a Patriot, és ez a Buffalo megcsúszásának kezdete, vagy visszapattannak? Elemezzük a játékot, hogy megtaláljuk a választ ezekre a kérdésekre.

A Buffalo Bills Defense

A védelem tette a dolgát és jól tette. Tremaine Edmunds 11 szerelést gyűjtött be ezen a napon , de három másik személy hat-hat tackle-t tett közzé a gazdagság szétosztására: Wallace, Milano és Poyer. A védekező egység mindössze 224 yardra tartotta Tom Bradyt és Patriots-ját, és mindössze 11 first downt szerzett négy negyed játék során. 18 39-hez, és mindössze 150 yard Tom Brady számára a legtöbb védekezési szabvány szerint győzelem. Hét három kiesés és kilenc punt a Patsnak. Ez egy Belichick-korszak legrosszabbhoz kötődik. Szóval mit ad?

Kritikus forgalom

A Bills offense 375 yardot ért el, és több mint kétszer annyi first downt ért el, mint a Patriots 23-nál. A kulcsfontosságú pontokban elkövetett hibák azonban sokba kerültek a Billsnek. Ez korán kezdődött Josh Allen a nap első választása , ahol a Pats átvette a vezetést a 31 yardos vonalon. A Patriots lehajtott és gólt szerzett, bár a PAT-ot kihagyták.

Aztán a rossz meccsek sorozatában Corey Bojorquez blokkolta a puntját, a Pats pedig befutott a touchdownért. Ezúttal a PAT jó volt, és hirtelen 13-0 az állás. Az első félidő durva volt a Bills-rajongók számára. A második negyedben mindössze egy mezőnygól után úgy tűnt, mintha az AFC Eastben játszott volna a New England ellen. De a harmadik negyed jó volt. Josh Allen 6 a 6 ellenében végzett, és a BIlls-t leterítette a pályán, és mindössze kilenc meccsen szerzett gólt. És a Bills újra benne van 10-13. Ez volt az első alkalom, hogy a Pats védelme gólt kapott a 2019-es szezonban.

Justin bieber jegyek elővételben 2015

De a forgalmi gondok nem szűntek meg. Miután Josh Allen 3 interceptiont szerzett, és egy fejjel elhagyta a meccset, Matt Barkley is dobott egy picket. Ez rendkívül kiábrándító volt, miután a Bills a gólvonalon tartotta Bradyt és a Patst, hogy mezőnygólt kényszerítsen. Barkley nagyszerű munkát végzett, hogy visszaterelje a csapatot a piros zónába… csak azért, hogy a kibillent passzát Chung lekapja.

Mindkét védelemnek hitelt kell adnunk. A Pats védelme hihetetlenül jól játszott, mindössze 10 pontig tartotta a Billst, és természetesen Tom Bradyt is csak 16 pontig tartotta, miközben négy extra lehetőséget adott neki, ez elképesztő védekezési erőfeszítés a Bills oldalon.

Ez elvezet bennünket azokhoz a kérdésekhez; mit jelent ez az egész? A Pats fogja irányítani az asztalt? nem hiszem. Úgy gondolom, hogy a Bills csak megadta a többi védekező felfogású csapatnak azt a játékkönyvet, amely legalább egy-két győzelmet kiüt a Patriots szezonjából. És mi a helyzet a Bills-szel? Most visszafejlődésre vannak ítélve? Nem. Bár a Pats csak megmutatta az NFL többi tagjának, hogyan kell zörögni és megzavarni Josh Allent. Ennek ellenére sok nyerhető meccsük maradt a menetrendben, és még ha a Pats vezeti is a tabellát, továbbra is jogos versenyző a helyettesítő helyek valamelyikére. Frank Gore továbbra is üti a labdát . Barkley sikereket ér el, ha Allen bármennyire is kimarad. A Bills védelme pedig szörnyű.

2019-ben még rengeteg győzelem vár a Buffalora.