A Rochester Red Wings zsinórban második éjszakája veszít séta közben

A Red Wings sorozatban második szerdán este kikapott 8-7-re a Lehigh Valley IronPigs ellen a Coca-Cola Parkból, Allentownban (PA).

A 7-7-es állásnál a Wings tehermentesítője, Joan Baez feloldott egy vad pályát, amely lehetővé tette Josh Stephen számára, hogy hazarohanjon a győztes futamnak. Stephen egy gyaloglással vezette le a játékrészt, a második helyre került balkásra, és a harmadikra ​​Baez első vad pályáján a játékrészben.

A Red Wings (0-2) három játékrész után 4-0-ra alulmaradt, de későn harcolt vissza, hogy átvegye a játék irányítását.

A nagy népszerűségnek örvendő Carter Kieboom első találata Red Wingként két futott duplája volt a negyedikben, ami felére csökkentette a hátrányt.

Egy játékrészsel később a Welington Castillo és Rafael Bautista RBI duplája 5-4-re vezette a Wingst.

Miután a Lehigh Valley döntetlent ért el az ötödik végén, a Wings visszalépett Yasmany Tomas szezonbeli első hazai futamán. A jobb oldali pályafalon átkúszó két-két futott hazai labda 7-5-re hozta a Wings-t.

Ez így is maradt a nyolcadikig, amikor a Pigs két futamot rendezett a Wings tehermentesítő Kyle McGowin ellen, és 7-7-re kiegyenlített. McGowint éppen a nap elején választották le Washingtonból.

Tomas, 2-5, két futással és két RBI-val, szerdán volt az egyetlen Wings-ütő, aki több találatot ért el.

Rochester mindössze 3 a 13 ellenében volt, a futók pontszerző pozícióban voltak, és 10 embert rekedt a bázison.

A Wings idénybeli első győzelmét várja csütörtök este, amikor déli mancsát, Ben Braymert küldi a hegyre 19:05-kor.

WINGS DOLOG: A Rochester szezon első két meccse összesen 7 óra 35 percig tartott.