Petrakis meccsgyőztes gólt rúgva emeli Cornellt a Penn State fölé

A két félidőről szóló történetben, amelynek vad befejezése volt, az újonc becsapós-specialista, Angelo Petrakis volt a Big Red hőse, aki nyolc másodperccel a hátralévő idővel megszerezte a győztes gólt, így a 7. számú Cornell férfi lacrosse csapata jobb lett. 18-17-es győzelem a 2. számú Penn State ellen vasárnap délután a Crown Lacrosse Classicon Charlotte-ban, NC

Angelo Petrakis a Cornell Big Red férfi lacrosse csapatában mérkőzik meg

north rose-wolcott elemi

Kevesebb mint egy perc volt hátra a meccsből, és Cornell egy góllal hátrányba került, 17-16. A második félidőben, amelyben szinte minden lendület a Penn Stateé volt, a Big Rednek módot kellett találnia az egyenlítésre, és az idő fogyott. A játék során Cornell nem máshoz fordult, mint Jeff Teathez, a Big Red kimagaslójához és csapatvezetőjéhez. 18 másodperccel a vége előtt Teat kikapott védőjével, és megnyerte a csatát, 17-17-re egyenlítő gólt szerzett.

Az ezt követő szembenézés vad befejezést hozott. Petrakis a bedobókör felé vette az irányt, és miután kemény harcot vívott a penn állambeli Jake Glatz-cal, mindkét csapat eszeveszett tülekedésben találta magát, hogy birtokba vegye a labdát a Penn State térfelén. Dom Doria találta ki, ami vitathatatlanul a játék legnagyobb földlabdája volt, és nyitott Petrakist talált. Petrakis lerohant a pályán egy egyszemélyes futamban, és lőtt egy lövést, és nyolc másodperccel a meccs vége előtt megszerezte a győztes gólt, így Cornell győzelmet aratott.