A RIT támadója, Carter Wilkie megszerezte a negyedik atlanti jégkorong-újonc hét díját

A RIT újonca támadója, Carter Wilkie-t hétfőn a hét újoncának választották az atlanti jégkorongozóban, ezzel a szezon első hat hetében negyedszer nyerte el a díjat.

Wilkie a hosszabbításból hátralévő 3:43-mal döntötte be a meccset, így a Tigers 3-2-re győzött az AIC-en vasárnap délután. A Tigers második góljához is asszisztált, ami 2-2-re kiegyenlítette a meccset, 12:33 volt hátra a második harmadból.

Wilkie vezeti az Atlantic Hockey összes újoncát, és négy gólnál és négy gólpassznál nyolc ponttal holtversenyben a hatodik helyen áll.

A RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) jövő pénteken és szombaton (nov. 12-13) két Atlantic Hockey-mérkőzést játszik a Canisiusban. A visszavágókat 18:05-re tervezik. és 16:05-kor.